Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": 2 lata po śmierci Agnieszki Kotulanki na jaw wychodzą nowe fakty

O śmierci Agnieszki Kotulanki fani dowiedzieli się dopiero kilka dni po odejściu aktorki, z nekrologu zamieszczonego przez córkę i syna gwiazdy w jednej z gazet. Niedawno na jaw wyszło, że aktorka w ostatnich dniach życia planowała... powrót do pracy!

Choć od przedwczesnej śmierci Agnieszki Kotulanki minęły już 2 lata, niewiele wiadomo, jak wyglądały ostatnie miesiące, tygodnie i dni życia jednej z najbardziej lubianych przez telewidzów gwiazd "Klanu".

Reklama

Nie jest tajemnicą, że aktorka walczyła z wyniszczającym ją nałogiem i była na dobrej drodze, by - po latach uzależnienia od alkoholu - wreszcie wyjść na prostą. Niestety, 20 lutego 2018 roku dostała krwotocznego udaru mózgu... Zmarła niespełna pół roku po swych 61. urodzinach.

Pod koniec życia Agnieszka Kotulanka odcięła się od całego świata. Nie potrafiła poradzić sobie z problemami i ucieczki od nich szukała w alkoholu.

Doszło do tego, że nie była w stanie pracować, bo choroba alkoholowa uniemożliwiała jej normalne funkcjonowanie.

Zaczęła tracić kontrolę nad swoim życiem, ale nie chciała przyjąć pomocy, jaką wiele razy oferowali jej przyjaciele z "Klanu". Pewnego dnia po prostu nie zjawiła się na planie i nigdy już nie wróciła. Zerwała kontakt ze wszystkimi znajomymi...

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje