Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8881
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kinga zamieszka na Sadybie!

W nowym sezonie "Klanu" jednym z głównych wątków będą perypetie Kingi (Katarzyna Tlałka). Nie dość, że zostanie główną księgową w Face Cream, to jeszcze zamieszka w domu na Sadybie!

Zdradzamy, że w 2123. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja w poniedziałek 19 września) Kinga Kuczyńska przyzna się rodzicom (do serialu wracają po wielomiesięcznej nieobecności Joanna Budniok-Feliks jako Joanna Kuczyńska i Stanisław Banasiuk jako Andrzej Kuczyński) do kryzysu w swoim małżeństwie z Oskarem (Piotr Seweryński).

Reklama

- Powinnaś zostać z mężem choćby z powodów finansowych - usłyszy z ust matki.

Bardziej tolerancyjni okażą się Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) i Jerzy Chojniccy (Andrzej Grabarczyk). Zgodnie uznają, że najlepiej będzie, jak Kinga wraz ze swoimi synami (a ich wnukami) Antkiem i Władkiem zamieszka w ich domu na Sadybie. Kindze ten pomysł przypadnie do gustu.

O dziwo, Zyta (Magdalena Stam) ucieszy się z takiego obrotu spraw. Dojdzie do wniosku, że Kinga nareszcie zajmie się synami, a ona będzie miała Michała (Daniel Zawadzki) tylko dla siebie.

Zgaduj-zgadula: Czy Kinga jest w stanie zagrozić małżeństwu Zyty i Michała? Czy młody Chojnicki mógłby ponownie zainteresować się Kuczyńską jako kobietą?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje