Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8848
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kamila rozstanie się z Błażejem!

Czarne chmury zawisną nad związkiem Kamili (Michalina Robakiewicz) i Błażeja (Maciej Chorzelski) z "Klanu". A wszystko przez... Miłosza (Konrad Darocha)!

Nie, Miłosz bynajmniej nie uwiedzie Kamili. Pójdzie o sesję, w której pozowała mu dziewczyna Błażeja. Przed obiektywem zastąpiła Bożenkę (Agnieszka Kaczorowska). Oczywiście w stroju biblijnej Ewy...

Reklama

Zdradzamy, że Błażej o nagiej sesji Kamili dowie się w 2152. odcinku "Klanu" (emisja w piątek 28 października). Nie będzie mógł uwierzyć, że mogła mu zrobić coś takiego! Między Kamilą i Błażejem nastąpią ciche dni. Nawet Ania Surmaczowa (Joanna Żółkowska) zaniepokoi się, że chłopak nie spotkał się z ukochaną przez cały weekend, bo wcześniej było to nie do pomyślenia. Kamila natomiast przyzna się Bożence, że Błażej przestał się do niej odzywać.

- Nie rozumiem, dlaczego ma taki żal o to moje pozowanie nago Miłoszowi... - zwierzy się przyjaciółce, po czym zdecyduje się zrobić pierwszy krok i pójdzie do domu Koziełłów.

W rozmowie w cztery oczy Błażej postawi Kamili ultimatum.

- Miłosz ma oddać wszystkie zdjęcia albo chociaż podpisać oświadczenie, że nie wykorzysta ich poza swoją szkołą - zażąda kategorycznie.

Niestety, Kamila nawet nie prosi Miłosza o oświadczenie, że film nie będzie pokazywany poza szkołą. Bo po co zawracać artyście głowę takimi drobiazgami? Błażej uzna to za dowód lekceważenia jego osoby. Efekt? Para rozstanie się...

Zgaduj-zgadula: Czy Kamila i Błażej wrócą do siebie?

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje