Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10539
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Joanna Kurowska pęka z dumy. Jej córka dostała się do łódzkiej filmówki!

Joanna Kurowska, czyli Lutosława Bąk z "Klanu" i Grażyna Małecka z "O mnie się nie martw", ma wielki powód do radości. Jej córka - 19-letnia Zofia Świątkiewicz - właśnie dostała się na wymarzone studia, pokonując w walce o indeks łódzkiej filmówki ponad tysiąc konkurentek i konkurentów. - Jestem dumna - napisała aktorka w mediach społecznościowych.

Jeszcze dwa miesiące temu Joanna Kurowska drżała o przyszłość swej jedynej córki. Aktorka nie była pewna, jak Zosia poradzi sobie z egzaminami na wymarzoną uczelnię, które w tym roku z powodu pandemii odbywały się... zdalnie. Dziś gwiazda niezapomnianych "Bulionerów" nie ma już powodu do niepokoju, bo Zofia Świątkiewicz zdobyła upragniony indeks.

Reklama

"Moja córka Zosia dostała się (...) do Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Do tej samej, którą ukończyłam ja sama. Jestem dumna" - napisała Joanna Kurowska na Facebooku.

Odtwórczyni roli Lutosławy Bąk w "Klanie" nie kryje, że Zosia już dawno postanowiła, iż pójdzie w jej ślady i zostanie aktorką. Dziewczyna ma już nawet za sobą debiut przed kamerą - w 2019 roku wcieliła się w Sandrę w jednym z odcinków 11. sezonu "O mnie się nie martw". To, że ma talent, nie ulega wątpliwości, skoro pokonała ponad tysiąc swych rówieśniczek i rówieśników ubiegających się - jak ona - o miejsce na liście przyjętych na wydział aktorski łódzkiej filmówki.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje