Klan

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 13187
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jesienna nawałnica romansów!

Bolek przyłapie Miłosza na amorach z Martą, a potem sam straci dla niej głowę. Jerzy przestraszy się oskarżeń o kolejną zdradę. A Maciek zapragnie stworzyć rodzinę z Martynką.

Po tym jak Małgorzata (Edyta Jungowska) zaproponuje Jerzemu (Andrzej Grabarczyk) romans, a ten da jej kosza, ona umówi się na spotkanie z Elżbietą (Barbara Bursztynowicz). Czyżby ekscentryczna kobieta chciała zemścić się na Chojnickim? I powie jego żonie, że to on złożył jej niemoralną propozycję?

- Zakochałam się w żonatym mężczyźnie - usłyszy Elżbieta z ust przyjaciółki.

- Jest cudowny! Niestety, nie zwraca na mnie uwagi. Być może dlatego, że jest uczciwy wobec żony i chce być jej wierny? Albo ja już nie działam na mężczyzn? Muszę więcej ćwiczyć, żeby dla niego zgubić parę kilogramów...

Reklama

Chojnicka zacznie podejrzewać, że chodzi o... Oskara (Piotr Seweryński). Z kolei Bolek (Krzysztof Janczar) przeżyje szok, gdy nakryje swojego syna Miłosza (Konrad Darocha) w objęciach nauczycielki tańca, Marty (Edyta Herbuś). Nie urządzi mu sceny przy niej. Zrobi wykład, gdy będą na osobności.

- Zrozum synu, to nie jest partia dla ciebie - oceni Bolek.

- To artystka! Ona na fermie nie osiądzie... Uważaj, żeby cię w dziecko nie wrobiła, bo wiesz, Polak mądry po szkodzie. Kazuń zmieni zdanie, gdy zobaczy Martę na parkiecie.

- Cholera, jak ta baba się rusza! No, no! Za byle kogo się nie złapałeś! Moja krew.

Plany i wybuch uczuć

Po emisji reportażu, w którym Maciek (Piotr Swend) wyzna miłość Martynce (Natalia Antoszczak), w mediach rozpocznie się społeczna dyskusja o prawie osób niepełnosprawnych umysłowo do tworzenia związków.

A sami zainteresowani zajmą się planowaniem rodziny.

Jak sobie w przyszłości poradzą? Ile będą mieć dzieci? Tymczasem Darek (Dariusz Lewandowski) zachwyci się nową przedszkolanką Kają (Julia Vitsko). Co na to Czesia (Anna Powierza)?

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Świat Seriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy