Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9900
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jako dziecko podglądał swoją ciotkę!

Marcin Kwaśny, czyli Rafał Woźniacki z "Klanu", przyznał niedawno w wywiadzie, że w dzieciństwie był zafascynowany swoją... ciotką. Była pierwszą kobietą, którą zobaczył bez ubrania!


Reklama


Marcin Kwaśny nie kryje, że kobiety towarzyszą mu od najmłodszych lat. Jako dziecko mieszkał pod jednym dachem z mamą, jej siostrą i babcią. Często odwiedzały ich kuzynki i ciotki, których Marcin miał całe mnóstwo, bo jego prababcia była matką osiemnaściorga dzieci, więc rodzina była naprawdę duża!

- Byłem przez kobiety rozpieszczany. To one objaśniały mi świat, nauczyły ogromnego szacunku do płci pięknej, ukształtowały mnie - wyznał Marcin w wywiadzie.

Serialowy Rafał Woźniacki z "Klanu" przyznaje się też do tego, że jako brzdąc był pod wielkim wrażeniem jednej ze swoich ciotek. Fascynowała go tak bardzo, że nie mógł się powstrzymać przed... podglądaniem jej w czasie, gdy się kąpała!

- Przyjechała do nas w odwiedziny. Chciała się wykąpać, a akurat zepsuła się nam klamka w łazience... Byłem bardzo ciekawy, jak ciocia wygląda w pełnej krasie, więc podglądałem ją namiętnie - wspomina Marcin.

Aktor pamięta też, jak inna kuzynka objaśniała mu, skąd się biorą dzieci i na czym tak naprawdę polegają miłosne uniesienia między kobietą i mężczyzną.

- Miałem wtedy pięć lat. Dzięki cioci Elżbiecie, która wszystko objaśniła mi delikatnie na przykładzie Adama i Ewy, nie byłem skażony obscenicznymi opowieściami dzieciaków z podwórka - mówi Marcin Kwaśny.

Marcin, dzięki mądrości pań, w otoczeniu których się wychowywał, już dawno zrozumiał, że życie bez kobiet byłoby po prostu nie do zniesienia.

- Wiem też, że za każdym sukcesem mężczyzny stoi zwykle mądra kobieta, która wie, że facet musi zdobywać... I nie chodzi tu o zdobywanie innych kobiet, ale o prestiż zawodowy, nowe umiejętności czy życiową przestrzeń - powiedział w wywiadzie. 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Kwaśny | Klan | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje