Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8850
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak zawsze rodzinnie

W tym roku na świąteczny obiad w "Klanie" już tradycyjnie do swojego domu na Sadybie zapraszają Elżbieta i Jerzy Chojniccy. Zobaczmy, kto zasiądzie przy suto zastawionym stole i czy wszyscy goście będą szczęśliwi?

Tradycyjnie Chojnicy i Lubiczowie, a czasami też samotni ich bliscy spotykają się na Wigilii bądź świątecznym obiedzie na Sadybie. Tak było, gdy żyli seniorzy rodu i taki zwyczaj pielęgnuje do dziś Elżbieta.

Reklama

Prawdziwa uczta

Obiad u Chojnickich odbędzie się w pierwszy, a zobaczymy go w drugi dzień świąt. Mieszkająca z teściami Kinga oraz jej synowie Antek i Władek pięknie przystroją choinkę. Menu przygotuje Elżbieta z pomocą swojej szalonej przyjaciółki Małgorzaty, która zaproponowała Jerzemu potajemny romans. - Mój bohater wymyśli małą intrygę - zdradza Andrzej Grabarczyk.

- W tajemnicy przed wszystkimi zaprosi Eugeniusza, męża Małgorzaty. Chojnicki uzna, że to świetna okazja, by pozostająca w separacji para w końcu się ze sobą pojednała. A on pozbyłby się w ten sposób kłopotu z natrętną Małgosią. O to, by na stole znalazły się tradycyjne dania takie jak barszcz czerwony, uszka, pierogi z kapustą i grzybami, śledź w śmietanie czy makowiec, jak zwykle zadbali rekwizytorzy serialu. Barbara Bursztynowicz przygotowywała je więc jedynie u siebie w domu.

Michał bez Zyty

Do świątecznego stołu usiądzie też Michał, syn Chojnickich. Niestety, bez żony, bo Zyta znajdzie sobie wymówkę w postaci choroby swojej mamy. Tak naprawdę jest w ciąży i na razie chce to ukryć, bo najprawdopodobniej urodzi dziecko kochanka Igora Rutki. Michał znów więc znajdzie się blisko swojej eks partnerki, z którą ma dwóch synów. Czy los ponownie ich ze sobą zetknie?

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | święta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje