Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10226
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak umrze Rysiek Lubicz?

Wszystkie media prześcigają się w domysłach na temat sposobu śmierci Ryśka Lubicza po tym, jak produkcja "Klanu" potwierdziła odejście Piotra Cyrwusa z obsady serialu. Jaka jest prawda?

- Bardzo nas cieszy ten przedświąteczny wzrost zainteresowania "Klanem" - mówi Teresa Maleszewska, kierowniczka produkcji sagi rodu Lubiczów.

Reklama

- Z uwagą śledzimy wszystkie spekulacje prasowe na temat sposobu śmierci Ryszarda Lubicza. Nasi scenarzyści pracują teraz intensywnie nad wymyśleniem jak najatrakcyjniejszego dla widzów rozwiązania tego wątku. Bo o ile wiadomo, że Ryszard umrze, o tyle jeszcze nie wiadomo dokładnie jak. Chcemy, by było to przede wszystkim wzruszające. Czekamy na wszystkie podpowiedzi ze strony fanów i dziennikarzy. Bo koncepcje tego, co się stanie z mężem Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), które dotąd padają w mediach, są tak samo prawdziwe, jak to, że Piotr Cyrwus zarabiał w "Klanie" 7 tysięcy złotych dziennie i dostał propozycję podwyżki do 11 tysięcy. Naprawdę o takich stawkach nie ma mowy, nawet w najśmielszych snach.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje