Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10256
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jadą do Indii!

Edyta Jungowska uważa, że grana przez nią Małgorzata Antoniak w "Klanie" to jedna z barwniejszych postaci w tym serialu. Choć aktorka wciela się w osobę ceniącą sobie aktywność fizyczną, prywatnie nie uprawia żadnych sportów.

Przypomnijmy, że Małgorzata to żona Eugeniusza (Piotr Pilitowski), który zaprzyjaźnił się z Elżbietą Chojnicką (Barbara Bursztynowicz) podczas joggingu nad Jeziorkiem Czerniakowskim.

Reklama

- Moja bohaterka jest kobietą aktywną, pełną energii i werwy - mówi Edyta Jungowska.

- Fascynuje ją kultura Wschodu i wszystko to, co się z nią ściśle wiąże - od jogi, którą namiętnie uprawia, przez medytację, po zdrowe żywienie.

- Razem z mężem wyjedzie na przykład do Indii, aby tam pod okiem prawdziwych joginów poznać i zrozumieć siebie oraz swoje ciało.

Edyta Jungowska cieszy się z możliwości pracy w "Klanie".

- Myślę, że przez swoje niecodzienne zainteresowania moja bohaterka to barwna i charakterystyczna osobowość, która wprowadza nowe, ciekawe, czasami także zabawne sytuacje do serialu - tłumaczy artystka.

Aktorka przyznaje, że w przeciwieństwie do swojej bohaterki z "Klanu" nie trenuje żadnych sportów.

- Mam wśród swoich znajomych osoby ćwiczące jogę lub medytujące - mówi.

- Podziwiam je i jak najbardziej popieram ich aktywny tryb życia. Ja sama jednak jestem typem leniucha. Nie potrafiłabym na przykład zmusić się z rana do intensywnych ćwiczeń czy biegania. Ale wierzę, że wszystko przede mną i nadejdzie taki czas, kiedy będzie mnie można zobaczyć w dresie podczas joggingu.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje