Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10128
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jacek Borkowski żegna się z "Klanem" i telewizją Jacka Kurskiego? Mamy komentarz aktora!

Plotki sugerujące, że po Nowym Roku Jacek Borkowski chce pożegnać się z rolą Piotra Rafalskiego w "Klanie" i - co za tym idzie - z telewizją kierowaną przez Jacka Kurskiego, wywołały prawdziwą burzę w sieci. - "Klanu" opuszczać nie zamierzam - twierdzi aktor.

Wszystko zaczęło się od publikacji zdjęć Jacka Borkowskiego w towarzystwie... Barbary Kurdej-Szatan wykonanych na planie serialu "W rytmie serca". Fakt, że aktor przyjął zaproszenie do zagrania gościnnego epizodu w jednym z odcinków 5. sezonu produkcji Telewizji Polsat, tabloidy wykorzystały, by obwieścić całej Polsce, że Jacek Borkowski zdradził TVP i - po 22 latach wcielania się w Piotra Rafalskiego - żegna się z "Klanem". Na reakcję oskarżonego o zdradę gwiazdora nie trzeba było długo czekać...

Reklama

- Dla mnie to informacja typu "grom z jasnego nieba". Nie znam źródeł tych spekulacji, ale "Klanu" opuszczać nie zamierzam - stwierdził we wpisie na Facebooku.

Post aktora skomentowało mnóstwo osób, a wśród nich córka Jacka Borkowskiego - Karolina Borkowska, czyli niezapomniana Agnieszka Walicka z "Na dobre i na złe".

- Sezon ogórkowy to o czymś pisać trzeba - stwierdziła.

- "Klan" bez Piotra Rafalskiego to jak "Przeminęło z wiatrem" bez Rhetta... Nie ma takiej opcji! - napisała jedna z fanek najdłużej emitowanej polskiej telenoweli.

- Bez Ciebie nie ma "Klanu". Panie by się zapłakały - dodał ktoś inny.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje