Klan

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 12930
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Izabela Trojanowska oddała hołd Ewie Ampulskiej. Aktorka zmarła w wieku 43 lat

Pod koniec września w wieku 43 lat zmarła Ewa Ampulska - aktorka i tancerka. 14 października odbył się pogrzeb aktorki, a hołd zmarłej złożyła Izabela Trojanowska.

Izabela Trojanowska oddaje hołd Ewie Ampulskiej

Ewa Ampulska poznała Izabelą Trojanowską na planie "Klanu". Aktorka w kilku odcinkach zagrała kelnerkę, która pracowała w restauracji należącej do Moniki Ross - bohaterki, w którą wciela się Trojanowska. 

"Pożegnanie Ewuni Ampulskiej (Joanny z Klanu) dzisiaj o godz 11.00 w Klasztorze Kamedułów w Lasku Bielańskim. Ciągle nie wierzę, że Ciebie nie ma wśród nas Ewciu, pozostaniesz w naszych sercach na zawsze. Lubiłaś kolor pomarańczowy" - napisała we wzruszającym wpisie na Facebooku Trojanowska.

Nie żyje Ewa Ampulska

24 września w wieku zaledwie 43 lat zmarła Ewa Ampulska. Na swoim koncie miała wiele epizodycznych występów w serialach. Widzowie mogli zobaczyć ją m.in. w "Na dobre i na złe", "Ojcu Mateuszu", czy w "Plebanii". Ewa Ampulska urodziła się w 1979 roku w Pruszkowie. Aktorka pojawiała się w wielu polskich serialach, m.in. w "Klanie", gdzie partnerowała m.in. Izabeli Trojanowskiej.

Reklama

Przedwczesna śmierć młodej aktorki wywołała duże poruszenie. Swoje kondolencje podstawiła wyrazić m.in. Ewelina Flinta, która opublikowała na Instagramie przepełniony smutkiem wpis. 

Ewę Ampulską pożegnała także piosenkarka Ifi Ude. Na Facebooku zamieściła wpis:

"Odeszła wspaniała kobieta, aktorka, tancerka, żona, matka. Ewa wystąpiła w moim pierwszym teledysku i od tamtej pory byłyśmy koleżankami. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do akcji. Piękny ptaku, wzleć wysoko ponad smutek. Moje kondolencje dla Rodziny i bliskich".


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Trojanowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy