Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ich waga zachęca nas do plotek!

Tyją, chudną, dopada je efekt jo-jo i tak w kółko. Życie czytelników kolorowych pism kręci się wokół ich wagi. Lubimy komentować to, jak aktorki znane z pierwszych stron gazet spektakularnie schudły lub się "zapuściły". A co one same mówią o swojej wadze?

Anna Powierza tycie ma już za sobąReklama

Rola Czesi z "Klanu" została dla niej specjalnie zmodyfikowana. Chudła Ania, chudła i Czesia. W serialu głodziła się, ćwiczyła, piła herbatki odchudzające. W życiu temat odchudzania potraktowała z większą odpowiedzialnością.

A wszystko zaczęło się od przybrania na wadze po urodzeniu dziecka:

- Przytyłam bardzo, i owszem, ale jeszcze w ciąży. Przybieranie na wadze, to - szczęśliwie dla mnie! - jeden z nielicznych efektów tarczycy, który udało się opanować. Pomimo tego, że nie mam najlepszych wyników badań, chudnę, a lekarze nie mogą się nadziwić, jak to jest możliwe. Mówią mi, że w tym stanie tyje się niemalże od szklanki wody, więc ja, panując nad swoją wagą, wzbudzam niejaką sensację. To, że wreszcie chudnę, ogromnie podniosło mnie na duchu. Przez wiele miesięcy aktywnie uprawiałam sporty, przestrzegałam zaleceń dietetyka i... nic się nie działo. Mimo ogromnego wysiłku, waga stała w miejscu. To, że udało mi się to wreszcie przewalczyć, uratowało mnie przed poważną depresją! -  mówiła aktorka w jednym z zeszłorocznych  wywiadów.

Dziś aktorka znów jest w świetnej formie, a po otyłości nie ma już śladu. Gratulujemy wytrwałości!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje