Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10226
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Historia pewnej znajomości

Tomasz Bednarek, czyli Jacek Borecki z "Klanu", dołączył do grona gwiazd współpracujących z Teatrem Kamienica. Właśnie przygotowuje się do swojej pierwszej premiery na scenie prowadzonej przez Emiliana Kamińskiego.

Już 18 grudnia w Kamienicy odbędzie się premiera sztuki Katarzyny Lengren "Pataszek". Obok Tomasza Bednarka w spektaklu zobaczymy dwie doskonale znane i cenione aktorki: Olgę Bończyk, czyli doktor Edytę Kuszyńską z "Na dobre i na złe", oraz Katarzynę Żak, czyli Kazimierę Solejukową z "Rancza". Obie panie od dawna współpracują z Teatrem Kamienica, dla Tomka udział w "Ptaszku" to początek przygody z tą jedną z najmłodszych scen warszawskich.

Reklama

"Ptaszek" to arcyśmieszna opowieść pokazująca w oszałamiającym tempie historię znajomości trojga bohaterów.

Dwie dziewczynki - Laura i Klara - siedzą w piaskownicy, robią babki, wiszą na trzepaku. Podchodzi do nich chłopiec z dziecięcą koneweczką w dłoni. Pochłonięte kłótnią dziewczynki przerywają spór i zaczynają zerkać na bawiącego się samotnie chłopca. Tak zaczyna się niezwykła znajomość tej trójki, która potrwa długie lata i tak zaczyna się sztuka Katarzyny Lengren.

Tomasz Bednarek nie kryje, że współpraca z Olgą Bończyk i Katarzyną Żak, jest dla niego wielką przyjemnością.

- Świetnie się rozumiemy, doskonale dogadujemy i bardzo lubimy - powiedział tuż po próbie medialnej na spotkaniu z dziennikarzami.

Tomek w przyszłym roku obchodzić będzie jubileusz 20-lecia pracy artystycznej. W swoim dorobku teatralnym ma role w spektaklach takich mistrzów jak Adam Hanuszkiewicz, Jan Szurmiej i Anna Augustynowicz. Od kilku lat dość rzadko podziwiać go można w teatrze. Udział w "Ptaszku" to jego powrót na scenę, za którą - co sam przyznaje - bardzo już tęsknił.

Premiera "Ptaszka" zapowiedziana jest na 18 grudnia. Już dziś możecie obejrzeć zdjęcia z prób do spektaklu. Znajdziecie je w naszej galerii.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje