Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10128
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy na otwarciu "Klubu Komediowego Chłodna"

Dorota Naruszewicz, czyli nieodżałowana Beata Borecka z "Klanu", po długiej przerwie wróciła na warszawskie salony! W poniedziałek była jednym z gości honorowych na otwarciu pierwszego w Polsce Klubu Komediowego!Ruszył pierwszy polski "Klub Komediowy Chłodna" wzorowany na znanych i lubianych na całym świecie klubach prezentujących wykonawców z nurtu stand-up i comedy. Założył go wraz z przyjaciółmi Rafał Rutkowski, czyli jogin Darek z "Ja to mam szczęście!". Premiera jego najnowszego show "Tańczący z myślami" zainaugurowała w poniedziałek działalność klubu na ulicy Chłodnej 25.

Reklama

O nowym miejscu na klubowej mapie Warszawy mówiło się już od dawna. Nic więc dziwnego, że otwarcie "Klubu Komediowego Chłodna" przyciągnęło uwagę miłośników gatunku zwanego one-man show i talentu Rafała Rutkowskiego. Wśród gości przybyłych na uroczystą inaugurację działalności placówki i premierę "Tańczącego z myślami" wypatrzyliśmy m.in. odmienioną nie do poznania Dorotę Naruszewicz, czyli Beatę Borecką z "Klanu", która od dawna nie uczestniczyła w żadnej stołecznej imprezie, Magdalenę Waligórską, czyli Wioletkę z "Rancza", Anetę Todorczuk-Perchuć i Marcina Perchucia, czyli Julię z "M jak miłość" i Marka z "Barw szczęścia", oraz Marzenę Rogalską i Odetę Moro-Figurską.

Rafał Rutkowski najpierw oczarował publiczność swoim show, a potem zapowiedział, że w klubie oprócz występów odbywać się też będą warsztaty z udziałem ludzi, którzy piszą, coś wiedzą o komedii i chcą kształcić innych.

- Piwnica na Chłodnej jest idealnym miejscem na wylęgarnię komedii. Pod ziemią można mówić wszystko - żartuje Rafał.

Dorota Naruszewicz była zachwycona występem kolegi i atmosferą panującą w klubie. Obiecała, że będzie zaglądała na Chłodną bardzo często i zarekomenduje to miejsce swoim znajomym.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z poniedziałkowej inauguracji działalności "Klubu Komediowego Chłodna".

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje