Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8963
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdki szkoliły się w... gotowaniu

Jak powinny odżywiać się młode mamy? Jakie potrawy są najlepsze dla kobiet spodziewających się dziecka? Odpowiedzi na te pytania udzielały podczas wtorkowych warsztatów kulinarnych dwie serialowe gwiazdki.

Monika Mrozowska, czyli Majka z "Rodziny zastępczej" i Maria z "Usta Usta", jest mamą dwóch uroczych dziewczynek - siedmioletniej Karoliny i rocznej Jagody. Aktorka nie ma najmniejszych problemów z tym, co robić, by jej córki rosły jak na drożdżach. Jest autorką kilku książek kulinarnych, które napisała razem z mężem, Maćkiem. Nic dziwnego, że organizatorzy warsztatów kulinarnych "Mama na czasie pije wodę" właśnie Monikę poprosili, by poprowadziła spotkanie z młodymi i przyszłymi mami.

Reklama

Warsztaty skierowane były do pań, które planują zajść w ciążę, oczekują na dziecko lub właśnie zostały mamami. Monika Mrozowska przy pomocy dietetyków i specjalistów do spraw zdrowego odżywiania starała się przekonać słuchaczki, jak ważne w życiu mam jest to, co jedzą. Przy okazji zaprezentowała, jak gotować smacznie i zdrowo.

W warsztatach kulinarnych "Mama na czasie pije wodę" wzięła udział Magdalena Górska, czyli Sandra Stec z "Klanu" i Iza z "Na dobre i na złe". Aktorka pojawiła się we wtorek w warszawskiej Akademii Kreatywnego Rozwoju Dzieci i Dorosłych TAMIKA, by posłuchać rad specjalistów. Magda oczekuje właśnie na narodziny swojego pierwszego dziecka, które lada moment pojawi się na świecie. Chciała dowiedzieć się, co robić, by zapewnić dziecku prawidłowy rozwój, a przy okazji podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami kulinarnymi. Z warsztatów wyszła bardzo zadowolona.

- Tego rodzaju szkolenia są bardzo potrzebne, bo uczą nas, przyszłe mamy, jak ważne jest, co podamy swoim dzieciom do jedzenia. Cieszę się, że wzięłam udział w warsztatach kulinarnych. Teraz już wiem, co gotować i jeszcze dziś zamierzam wypróbować kilka przepisów, którymi podzieliła się ze mną Monika Mrozowska - powiedziała Magda Górska wychodząc z zajęć.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje