Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazda "Klanu" w seksownej bieliźnie!

Magdalena Stam, czyli Zyta z "Klanu", lubi od czasu do czasu być... modelką. W weekend ciesząca się fenomenalną figurą aktorka była prawdziwą ozdobą pokazu nowej kolekcji bielizny.

Magdalena Stam wielokrotnie udowodniła, że podczas pokazów mody świetnie się czuje nie tylko na widowni, ale też na wybiegu! Aktorka, której niejedna modelka mogłaby pozazdrościć wspaniałej figury, przyjmuje czasem zaproszenie od organizatorów imprez modowych i bierze udział w różnego rodzaju pokazach.

Reklama

W zeszłym roku widzieliśmy ją w roli modelki podczas prezentacji nowej kolekcji domu mody Caterina - przyćmiła wtedy swoim wyglądem wszystkie inne gwiazdy, które zgodziły się wystąpić na wybiegu i zebrała świetne recenzje od znawców modelingu.

W miniony weekend Magda znalazła się wśród gości imprezy inaugurującej działalność kliniki urody w jednej z podwarszawskich miejscowości. Jedną z wielu atrakcji poprzedzających uroczyste otwarcie salonu był pokaz najnowszej kolekcji bielizny, a największą atrakcją pokazu - udział w nim właśnie Magdy Stam.

- Miałam ogromną tremę przed wyjściem na wybieg w... negliżu - śmiała się serialowa Zyta z "Klanu" tuż po pokazie.

Występ Magdy nagrodzony został owacjami. Obecni na widowni panowie wprost nie mogli oderwać oczu od aktorki, panie z kolei zachwycały się prezentowaną przez nią bielizną.

Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć, jak pięknie Magdalena Stam wyglądała w seksownej bieliźnie.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Stam | Klan | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje