Klan

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 6820
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazda "Klanu" szykuje się do ślubu... syna

Laura Łącz, czyli Gabriela Wilczyńska z "Klanu", wkrótce zostanie... teściową. Syn aktorki - Andrzej Jax-Chamiec - oświadczył się niedawno pięknej Tunezyjce, Emirze Ellili!


Reklama

O swoim synu Andrzeju Laura Łącz zawsze opowiada z wielką czułością.

- Od kiedy pamiętam, traktowałam syna jak partnera, dając mu dużo wolności - twierdzi aktorka, dodając, że szczególnie bliscy stali się sobie 12 lat temu, kiedy zmarł jej mąż, niezapomniany Krysztof Chamiec, czyli Jan Burski z "Na dobre i na złe".

- Choć Andrzej jest już dorosłym mężczyzną i nasze ścieżki od pewnego czasu się rozmijają, bo każde z nas zaabsorbowane jest swoimi sprawami, zawsze znajdziemy czas, aby się spotkać i porozmawiać - mówi serialowa Gabriela Wilczyńska z "Klanu".

Podobno o tym, że Andrzej zakochał się w egzotycznej piękności rodem z Tunezji, Laura Łącz dowiedziała się jako pierwsza.

Syn przedstawił jej Emirę, którą aktorka po prostu od razu pokochała jak własną córkę! Okazało się, dziewczyna ma świetny wpływ na Andrzeja, dopinguje go do nauki, a nawet przekonała go, by po maturze nie rezygnował z dalszej edukacji. Dziś oboje są studentami i - ku wielkiej radości Laury Łącz - świetnie sobie radzą.

Andrzej i Emira poznali się w szkole francuskiej, do której oboje uczęszczali. Początkowo nic nie wskazywało na to, że połączy ich coś więcej niż przyjaźń... Są razem już od dwóch lat i bardzo poważnie myślą o przyszłości we dwoje. Dowiedzieliśmy się, że niedawno Andrzej poprosił ukochaną o rękę, a ona przyjęła piękny pierścionek, który jej podarował.

Zapewne już wkrótce Laura Łącz zajmie się przygotowaniami do ślubu i wesela syna. Na razie, kilka dniu temu, podczas jednej z imprez z dumą zaprezentowała swoim koleżankom-aktorkom przyszłą synową.

Nie kryła, iż jest szczęśliwa, że Andrzej spotkał idealną kandydatkę na żonę i że zrobi wszystko, by pomóc młodym na starcie do ich wspólnego życia!

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Laura Łącz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje