Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8966
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Grażynka wciąż nie może zapomnieć o Arkadiuszu!

Po tym, jak Arkadiusz (Daniel Olbrychski) wyznał Grażynce (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), że wybrał mniejsze zło i dla dobra córki (Katarzyna Ucherska) udaje męża swojej byłej żony (Grażyna Strachota), ich kontakty wcale się nie zakończą. Poznaj szczegóły!


Reklama


Zdradzamy, że Julka, córka Nowika, zaprzyjaźni się z Bożenką (Agnieszka Kaczorowska), córką Grażynki. Lubiczówna ma uczyć ją tańca. Na dodatek w 2464. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek 16 września) wdowę po Ryśku Lubiczu (Piotr Cyrwus) odwiedzi w jej gabinecie... pani Nowikowa. Okaże się, że - podobnie jak Arkadiusz - uważa, że rola Grażynki w przebudzeniu Julki była bardzo duża.

W każdym razie niespodziewana wizyta Nowikowej da Grażynce sporo do myślenia. Gdy w 2465. odcinku (emisja we wtorek 17 września) spotka się z Czesią (Anna Powierza), opowie jej, że odwiedziła ją żona Arkadiusza.

- Była żona - zauważy przytomnie Czesia.

- Właściwie to sama już nie wiem, jak z nimi jest... - stwierdzi Grażynka. - Przyszła podziękować. Jej  zdaniem to moja zasługa, że Arkadiusz zaczął znowu odwiedzać dziecko i że w rezultacie Julka się obudziła. Jak mi to tłumaczyła, powiedziała o nim "mój mąż". I nie sądzę, żeby to był przypadek.

- A jak miała o nim powiedzieć? "Mój były mąż"?

- Nie wiem. Ale mam wrażenie, że w ich związku coś się zmieniło - oceni Lubiczowa. - Może nawet wrócili do siebie? Chyba lepiej, żebym już o tym więcej nie myślała.

- Przecież nie będą do siebie skakać z nożami, jak muszą mieszkać razem, i to ze względu na dziecko - pocieszy ciotkę Czesia. - Ale to jeszcze o niczym nie świadczy.

- Tak czy inaczej są teraz razem. I to zamyka sprawę.

- Ale ciocia, co to za związek, jak nie ma już uczucia - wtrąci Czesia.

- Arkadiusz też uważa, że lepiej, jak zamkniemy ten temat... I chyba najlepsze, co mogę zrobić, to przestać o tym w końcu myśleć.

Czy Grażynka zdoła wyleczyć się ze swoich uczuć do Arkadiusza?

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje