Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9395
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gra pozorów

Igor Rutka (Zbigniew Suszyński) poleci swojej kochance Zycie Chojnickiej (Magdalena Stam), by nauczyła się oddzielać sprawy zawodowe od prywatnych. Co ona na to?

Do rozmowy Rutki z Zytką na temat ich związku dojdzie w 2159. odcinku "Klanu" (emisja we wtorek 8 listopada, powtórka 9 listopada).

Reklama

- Zrobiło mi się przykro po tym, co wczoraj powiedziałeś - oświadczy markotna Zyta. - Że mam do ciebie mówić "panie prezesie"... Jakby to, co się stało, nic dla ciebie nie znaczyło...

- Zytko, znaczyło, bardzo wiele znaczyło - stwierdzi Rutka. - Chodzi tylko o zachowanie pozorów. Wiesz, jacy potrafią być ludzie. Po co nam dodatkowe kłopoty? I tak mamy niekomfortową sytuację., bu musimy się ukrywać z naszymi uczuciami.

- A z twojej strony jest jakieś uczucie? - zapyta Zyta.

W odpowiedzi Rutka zamknie drzwi do sekretariatu i namiętnie pocałuje Zytę.

- Zytka, musisz się nauczyć, żeby nie mieszać spraw zawodowych z prywatnymi - doda Igor.

- Boisz się, że będę źle pracowała? Że jak już jesteśmy ze sobą...

- Nie o to chodzi - Igor przerwie Zycie w pół zdania. - Ja wiem, że ty jesteś bardzo sumienną i obowiązkową osobą. Ale zastanów się, co by pomyśleli o tobie inni pracownicy?

- Chodzi o to, że mam męża?

- To mniej istotne. Ważne, że nikt by już nie uwierzył, że zostałaś przyjęta, i w ogóle że tu pracujesz, ze względu na swoje umiejętności. Każdy byłby przekonany, że chcesz robić karierę przez łóżko szefa.

- Ale tak nie jest! - zaprotestuje Chojnicka.

- Ja to wiem i ty to wiesz. Ale ludzie uważają, że jak kobieta jest ładna, to ciężko im uwierzyć, że może być mądra. Chodzi głównie o ciebie. Ale poza tym, gdyby inni wiedzieli, to by źle wpłynęło na atmosferę w pracy. Moi ludzie muszą być pewni, że podejmuję racjonalne decyzje a nie pod wpływem... chwilowych uniesień.

- Czyli jak to teraz będzie?

- Ja będę panem prezesem a ty moją asystentką. Ale jak będziemy sami...

Jak Wam się podoba strategia związku według Rutki?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Zbigniew Suszyński | Magdalena Stam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje