Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9109
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dżentelmen nieco... zagubiony w życiu

Tomasz Stockinger, czyli doktor Paweł Lubicz z "Klanu", postrzegany jest przez wiele kobiet jako wzór dżentelmena. Co on sam sądzi na ten temat?

Tomasz Stockinger śmieje się, że chciałby być stuprocentowym dżentelmenem. Stara się zawsze zachowywać wobec kobiet nienagannie i z klasą. Mówi, że tego właśnie nauczył go ojciec - niezapomniany aktor Andrzej Stockinger.

Reklama

- Jestem trochę zagubiony w życiu - twierdzi Tomasz Stockinger, tłumacząc, że nie zawsze wie, co się dzieje w polityce czy gospodarce, ale zawsze pamięta, by podać kobiecie płaszcz, przepuścić ją w drzwiach, podsunąć krzesło.

- Mam to po prostu w genach - mówi.

Serialowy doktor Lubicz nie może się pogodzić z tym, że młode pokolenie żyje dziś tylko chwilą i zapomina, co w życiu jest tak naprawdę najważniejsze.

- Boję się rozpędzonego świata nastawionego na chwilowe przyjemnostki. Nie podoba mi się świat, w którym trzeba szpanować i przywdziewać maski, żeby... przetrwać - wyznaje.

Tomasz Stockinger, jak na dżentelmena przystało, stara się zawsze walczyć z przejawami agresji wobec innych ludzi. A, niestety, spotyka się z nimi dość często.

- Niektórzy brak umiejętności, talentu czy pracy, zastępują taką agresywną postawą. Walczą, zdobywają za wszelką cenę zupełnie nie licząc się z innymi.

A co tymczasem dzieje się w "Klanie"? Możesz to sprawdzić zaglądając do naszej bazy opisów odcinków!

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Tomasz Stockinger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje