Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8853
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dwie gwiazdy na jednej scenie

W warszawskim Teatrze 6. Piętro rozpoczęły się przygotowania do premiery sztuki "Central Park West". Już niedługo na jednej scenie spotkają się dwie wielkie gwiazdy polskich seriali.

"Central Park West" Woody Allena ma być wielkim hitem obecnego sezonu w Teatrze 6. Piętro. Kierujący teatrem Michał Żebrowski długo nie chciał zdradzić, jakie gwiazdy zaprosił do udziału w przedstawieniu. Dziś wszystko jest już jasne. Na scenie spotkają się dwie uwielbiane przez widzów aktorki: Małgorzata Foremniak, czyli doktor Zofia Stankiewicz-Burska z "Na dobre i na złe", oraz Joanna Żółkowska, czyli Anna Surmacz-Koziełło z "Klanu".

Reklama

O ile Joanna Żółkowska jest stale obecna na stołecznych scenach, o tyle Małgorzatę Foremniak niezwykle rzadko możemy oglądać w rolach teatralnych. Ostatnio serialowa doktor Zosia zagrała w przedstawieniu "Jabłko" w Teatrze Komedia. Od premiery tej sztuki minęły już cztery lata, więc nic dziwnego, że Małgorzata zatęskniła za spotkaniami z widzami i emocjami, jakich zapewniają występy na żywo.

Zanim Małgorzata Foremniak zdobyła ogromną popularność dzięki roli w "Na dobre i na złe", była aktorką Teatru im. Kochanowskiego w Radomiu. Na radomskiej scenie wypatrzył ją późniejszy mąż, reżyser i producent Waldemar Dziki. To właśnie on ściągnął młodziutką aktorkę do Warszawy i zaangażował do reżyserowanego przez siebie serialu "Bank nie z tej ziemi". Pierwsza duża rola Małgorzaty okazała się jej przepustką do kariery. Dziś, głównie dzięki udziałowi w serialu "Na dobre i na złe" i programie "Mam talent", Małgorzata Foremniak jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich gwiazd. Jej nazwisko na teatralnym afiszu z pewnością przyciągnie do teatru mnóstwo widzów.

Dla Joanny Żółkowskiej teatr jest drugim domem. Serialowa Anna Surmacz zawsze podkreśla, że tylko na scenie czuje się naprawdę dobrze. Obecnie można ją oklaskiwać w przedstawieniu "Po co są matki" w Teatrze Polonia.

Jak wypadnie sceniczna konfrontacja dwóch znakomitych aktorek na jednej scenie? Przekonamy się o tym już niebawem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje