Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8767
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dramat Bożenki!

Podczas treningu Marcin (Kamil Czarnecki), taneczny partner Bożenki Lubicz (Agnieszka Kaczorowska), zrani ją palcem w oko. Niechcący. Dziewczyna przestanie widzieć i wyląduje w szpitalu!

Właściwie nic nie będzie zapowiadało tragedii. Tego dnia Marcin okaże się wyjątkowo miły dla Bożenki.

Reklama

- Czy mówiłem ci, że ślicznie wyglądasz? - będzie ją komplementował w 2038. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek 28 lutego). - Jak to możliwe, że wcześniej tego nie zauważałem?

Flirtowanie i próbę umówienia się na randkę przerwie im trenerka Marta (Edyta Herbuś), nawołując do pracy. Na jej prośbę Marcin wykona w tańcu specjalny "akcent" dłońmi. Zrobi to tak zamaszyście, że uderzy Bożenkę w oko. Ona nagle zacznie krzyczeć i skulona padnie na podłogę:

- Moje oko! Nic nie widzę!!!

W wyniku nieszczęśliwego wypadku córka Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i Ryszarda Lubiczów (Piotr Cyrwus) trafi do szpitala. Oto diagnoza lekarska: odwarstwienie siatkówki w górnym kwadrancie. Doszło do mechanicznego uszkodzenia. Na skutek uderzenia nastąpiło pęknięcie naczyń w siatkówce oka i powstał duży wylew. W związku z czym wzrok Lubiczówny jest zagrożony! Konieczna będzie operacja.

Grażynka i Ryszard będą mieli poważne pretensje do Marty. Jak mogła dopuścić do wypadku?

Jak skończy się ta historia? Czy Bożenka jeszcze kiedykolwiek wróci na parkiet?

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Agnieszka Kaczorowska | Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje