Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8774
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dla wszystkich będzie najlepiej, jak zejdziesz się z żoną"

Te słowa usłyszy Arkadiusz (Daniel Olbrychski) z ust Grażyny (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), z którą przed wakacjami spędził gorącą noc. Poznaj szczegóły!


Reklama


Padną one podczas spaceru Nowika i Lubiczowej w 2477. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja we wtorek 8 października).

Długo się nie widzieliśmy i naprawdę zatęskniłem za rozmową z tobą - oznajmi Arkadiusz. - Czuję, że coś głupiego zrobiłem, kiedy tak się odciąłem od ciebie... przez całe wakacje... A po naszej ostatniej rozmowie byłem na siebie zły... Jak pomyślałem jeszcze, że już nie zechcesz więcej mnie wiedzieć, to...

- Ja też  przemyślałam trochę spraw i jedno wiem na pewno - odpowie Grażynka. - Dla wszystkich będzie najlepiej, jak... zejdziesz się z żoną (Grażyna Strachota).

- I ty to mówisz, Grażynko? - zdziwi się Nowik.

- Mówię to trochę wbrew sobie, ale są sprawy ważne i ważniejsze. Julka (Katarzyna Ucherska) jest najważniejsza. Kiedyś mi powiedziałeś, że to z poczucia winy zerwałeś swój związek. Ale to już minęło. Może warto by było odbudować go?

- Naprawdę tak myślisz?

- Obojgu wam zależy, żeby Julka była szczęśliwa, a ona będzie szczęśliwa, jak wy będziecie razem. Powiedziała mi to. Straciła kilka lat dzieciństwa... Ona nie jest jeszcze gotowa do samodzielnego życia. Tym bardziej nie potrafi udźwignąć tego, że wy się rozeszliście.

- Wiem. I to mnie boli - wtrąci muzyk. - Myślę, że jednak mocno się od siebie oddaliliśmy z żoną.

- To spróbuj chociaż sprawdzić, jak by to było... - poradzi Grażynka. - Czy faktycznie nie da się odbudować waszego związku. Wyjedźcie gdzieś razem... Jedźcie z nią. Bożenka opowiadała jej o Brzezinach. Moja kuzynka ma tam gospodarstwo agroturystyczne nad Biebrzą. Ciche miejsce, bardzo piękne, szczególnie jesienią... No i Julka napatrzyłaby się na konie, bo w pobliżu jest niewielka stadnina, a warunki są bardzo, bardzo przyzwoite. Jedzenie świeże, ekologiczne... Naprawdę nie masz się czego obawiać. Nie traficie do zapadłej dziury tylko w bardzo romantyczne miejsce.

- Ty jednak jesteś niesamowita - podsumuje Arkadiusz, który za namową Grażynki zdecyduje się na wyjazd do Brzezin w towarzystwie córki Julki i byłej żony Łucji.

Czy Nowikom uda się odbudować swoje małżeństwo?

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje