Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8412
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Daniel Olbrychski jest wielkim fanem polskich seriali!

Daniel Olbrychski, który wkrótce wcieli się w postać artysty Arkadiusza w "Klanie" , otwarcie przyznaje, że jest wielkim miłośnikiem polskich seriali, które regularnie i z zainteresowaniem ogląda! Poznaj szczegóły!


Daniel Olbrychski od pewnego czasu bardzo chętnie przyjmuje propozycje występów gościnnych w popularnych polskich serialach. Bardzo miło wspomina swój udział w jednym z odcinków "Na dobre i na złe", w którym zagrał w 2000 roku.

Reklama

- Świetnie mi się pracowało na planie "Na dobre i na złe", bo praktycznie cały czas spędziłem w... łóżku. Tak się złożyło, że miałem wtedy złamaną nogę i po prostu nie mogłem robić nic innego oprócz leżenia. Żałowałem bardzo, że w rzeczywistości nie leczyła mnie pani doktor podobna do tej serialowej, w którą wciela się Małgorzata Foremniak - mówi aktor.

Od czasu występu w "Na dobre i na złe" Daniel Olbrychski polubił pracę na planie seriali.

- Być może nie znalazłbym czasu, by grać w serialu codziennie, ale epizody zawsze chętnie przyjmuję - zapewnia.

Daniel Olbrychski zagrał malutkie gościnne rólki m.in. w "Daleko od noszy", "Kryminalnych", "Niani", "Naznaczonym", "Bulionerach", a ostatnio pojawia się na naszych ekranach jako mentor komisarza Bromskiego (Jakub Wesołowski) w "Komisarzu Aleksie".

- Mnie się polskie seriale bardzo podobają, jestem ich wielkim wielbicielem. Do moich ulubionych należą "Klan" i "Świat według Kiepskich", ale w tym drugim chyba nie umiałbym się odnaleźć, bo wymaga od aktorów dość specyficznego stylu aktorstwa - mówi Olbrychski.

Tymczasem w "Klanie" Daniela Olbrychskiego będziemy mogli oglądać już od 2345. odcinka (emisja w czwartek 25 października).

Dowiedz się więcej na temat: Daniel Olbrychski | Klan | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje