Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 7081
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy Zyta zdradzi Michała?

Czarne chmury zawisną nad małżeństwem Zyty (Magdalena Stam) i Michała (Daniel Zawadzki) z "Klanu". Wszystko przez jej związki z erotomanem Rutką (Zbigniew Suszyński), u którego się zatrudniła!

Ujawniamy, że w 2123. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek 19 września) Rutka poinformuje Zytę, że w najbliższy weekend firma organizuje wyjazd integracyjny. Obecność oczywiście obowiązkowa.

Reklama

Michał na wieść o planach żony postanowi pojechać razem z nią. Tym bardziej że Feliks (Jan Piechociński) poinformował go, że Rutka używa przemocy wobec kobiet. Zyta jednak stwierdzi, że to nie jest dobry pomysł i w końcu Michał da sobie spokój z wypadem na Mazury. Młoda Chojnicka stwierdzi, że to tylko wyjazd zawodowy i obieca nie tknąć nawet kropli alkoholu.

Tymczasem w czasie wizyty u kosmetyczki Zyta nasłucha się anegdot z wyjazdów integracyjnych.

Choćby o imprezach przeciągających się długo w noc. Pod wpływem tych opowieści Zyta odwiedzi sklep z elegancką bielizną w poszukiwaniu czegoś odpowiednio intrygującego na wyjazd integracyjny. A Michał po obejrzeniu zakupów znowu nabierze wątpliwości, czy powinien puścić Zytę samą na Mazury.

Dzień przed wyjazdem Rutka będzie namawiał Zytę, aby - zamiast niewygodnym busem - skorzystała z zaproszenia i dotrzymała mu towarzystwa w jego sportowym aucie. Będzie czekał przed domem o ósmej rano. Michał jak na złość, uprze się, żeby odprowadzić ją przed blok.

A Zyta będzie próbowała jak najszybciej się go pozbyć. Jednak Michał już z klatki schodowej zauważy, że po jego żonę przyjechał sam Rutka swoim prywatnym samochodem...

Zgaduj-zgadula: jak daleko posunie się Zyta w swojej znajomości z Rutką?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje