Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9388
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy to koniec przyjaźni?

Przyjacielskie stosunki między właścicielkami restauracji "Rosso" z serialu "Klan" zostaną nadszarpnięte przez zacieśniającą się więź Agaty Wilczyńskiej (Maria Niklińska) i Moniki (Izabela Trojanowska). Czy niesnaski wpłyną na funkcjonowanie wspólnego interesu obu pań?

Przyjaźń Moniki i Gabrieli (Laura Łącz) zostanie zachwiana z powodu córki tej drugiej. Agata, choć jest mężatką, wda się w romans z młodszym od siebie Hansem (Dariusz Wieteska). Jej matce bardzo się to nie spodoba, czemu wielokrotnie da wyraz.

Reklama

- Gabriela rozstała się ze swoim mężem - tłumaczy Laura Łącz.

- Nie będzie chciała, aby córka popełniała te same błędy co ona. Dlatego uzna, że niepokojąca - w jej oczach - znajomość Agaty z Hansem to zagrożenie dla małżeństwa córki.

Ciągłe konflikty w rodzinie Wilczyńskich sprawią, że architektka znacznie chętniej będzie radziła się Moniki i jej zawierzy swoje sekrety.

- Moja bohaterka znana jest z tego, że ma większy dystans i luz do wielu spraw w życiu - mówi Izabela Trojanowska.

- Uważa, że trzeba przeżyć je tak, aby niczego nie żałować Nie potępi Agaty, bo nie zobaczy w jej zachowaniu niczego gorszącego. Gabriela będzie miała żal do Moniki, że wtrąca się w stosunki matki i córki oraz że wpływa na młodą Wilczyńską. Poza tym poczuje zazdrość, że to właśnie moja bohaterka jest wtajemniczana w prywatne sprawy Agaty, a nie ona.

Osobiste nieporozumienia wpłyną na funkcjonowanie restauracji "Rosso".

- Gabriela przez swój rodzinny problem stanie się nieefektywna w pracy - wyjaśnia serialowa Monika.

- Wiele spraw zacznie umykać jej uwadze. Zrobi się roztargniona i często będzie zapłakana. W końcu sama przyzna przed Moniką, że podejrzewa, iż za jej rozchwianiem emocjonalnym stoją zaburzenia hormonalne. Monika, której los przyjaciółki na pewno nie jest obojętny, poradzi jej, aby wybrała się do specjalisty, który ukoi jej cierpienia i pomoże wrócić do formy.

Czy współwłaścicielki "Rosso" ostatecznie dojdą do porozumienia?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Izabela Trojanowska | Laura Łącz | Maria Niklińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje