Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8936
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy Maciuś z "Klanu" ma dziewczynę?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że Piotr Swend, czyli Maciek z "Klanu", od dawna jest już dorosły. Ma już prawie 24 lata i choć postrzega świat inaczej niż większość mężczyzn w jego wieku, podobnie jak oni chce cieszyć się życiem, zawierać nowe znajomości i spotkać dziewczynę, która by go pokochała...

Wojciech Niżyński, producent i scenarzysta "Klanu", powiedział w jednym z wywiadów, że  gdy wprowadzał do fabuły postać Maćka, chodziło mu o pokazanie, że dziecko z zespołem Downa może normalnie funkcjonować w społeczeństwie i jednocześnie nieść z sobą wiele wrażliwości, serdeczności i czułości. Maciek, którego widzowie poznali, gdy miał zaledwie 8 lat, dorastał na oczach całej Polski...

Reklama

Kiedy w ubiegłym roku do obsady "Klanu" dołączyła druga osoba borykająca się z zespołem Downa, od razu wiadomo było, że życie granej przez nią postaci splecie się w serialu z życiem Maćka. Natalia Antoszczak wcielająca się w Martynę Czerską szybko podbiła serca całej ekipy pracującej przy produkcji serialu, ale to Piotr Swend był tym, który najbardziej cieszył się z jej obecności na planie. Natalia i Piotr polubili się od pierwszego wejrzenia i od razu zostali przyjaciółmi.

Niedawno oboje pojawili się na premierze poświęconego Piotrkowi filmu dokumentalnego "Podwójne życie Piotra S.". Chętnie pozowali razem do zdjęć i nie kryli, że łączy ich ogromna sympatia. Następnego dnia niemal wszystkie portale plotkarskie sugerowały, że Piotr i Natalia są... parą.

- Piotrek po prostu kocha ludzi! Z wielką serdecznością traktuje wszystkie kobiety i nie boi się im tej serdeczności okazywać - tłumaczy mama Piotra Swenda, dodając, że jej syna z Natalią Antoszczak łączy jedynie wspólna praca, podobne problemy, z jakimi na co dzień oboje muszą sobie radzić oraz marzenia o tym, by żyć tak, jak żyje większość ich rówieśników.

- Historia Maćka i Martyny uzmysłowiła wielu ludziom, że każdy człowiek ma prawo do szczęścia i miłości - mówi Wojciech Niżyński.

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Piotr Swend | Natalia Antoszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje