Klan

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 6828
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy jest w ciąży?

Kamila (Michalina Robakiewicz) postanowi się usamodzielnić i zamieszkać z Błażejem (Maciej Chorzelski). Co na to Chojniccy i Koziełłowie?

Zdradzamy, że w 2124. odcinku "Klanu" (emisja we wtorek 20 września) Kamila przypomni Błażejowi, że w wakacje skończyła osiemnaście lat i w związku z tym nikt nie może jej mówić, co ma robić. Zacznie przekonywać swojego chłopaka, że powinni wprowadzić w czyn to, co już planowali, czyli razem zamieszkać.

Reklama

- Nie musimy się martwić o kasę, bo ja mam przecież spadek po ojcu i mieszkanie po mamie - wyjaśni Kamila.

Wieczorem Błażej oświadczy Annie (Joanna Żółkowska) i Tadeuszowi Koziełłom (Andrzej Strzelecki), że zamierza zamieszkać razem z Kamilą. O ile doktor zachowa liberalną postawę, o tyle Anna zaniemówi z wrażenia. Uzna, że musi jak najszybciej porozmawiać na ten temat z Elżbietą (Barbara Bursztynowicz).

Jerzy (Andrzej Grabarczyk) o planach Kamili dowie się od żony. Puszczą mu nerwy, bo zacznie podejrzewać, że dziewczyna jest w ciąży. Postanowi natychmiast rozmówić się ze sprawcą zamieszania, czyli z... Błażejem. Powie mu, że Kamila w maju zdaje maturę. Skoro już w zeszłym roku miała problemy z nauką, co będzie teraz, kiedy zamieszka z ukochanym?

Gdy Kamila dowie się o spotkaniu Jerzego i Błażeja, wścieknie się, że o niczym nie wiedziała. W domu zrobi karczemną awanturę Jerzemu. - Jestem pełnoletnia i nikt nie ma prawa decydować o mojej przyszłości! - wykrzyczy bratu w twarz.

Czy Kamila postawi na swoim i zamieszka z Błażejem?

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Michalina Robakiewicz | Maciej Chorzelski

Reklama

Reklama

Reklama