Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy Grażynka zdradzi Ryśka?

W kolejnym sezonie sagi rodu Lubiczów w małżeństwie Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i Ryśka (Piotr Cyrwus) dojdzie do poważnego kryzysu. Czy uda im się zażegnać konflikt?

Jeszcze przed przerwą wakacyjną widzowie byli świadkami, jak Grażynka podejmuje się opieki chorej na stwardnienie rozsiane Lidii Boguckiej (Magdalena Cwenówna-Hanuszkiewicz), żony profesora Maksymiliana (Cezary Morawski). W najnowszej serii "Klanu" wątek ten będzie kontynuowany.

Reklama

- Moja bohaterka tak bardzo zaangażuje się w pomoc chorej profesorowej, że ucierpi na tym jej małżeństwo - zdradza Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

- Rysiek nie będzie potrafił zrozumieć postępowania żony i poczuje się zaniedbywany. Przez głowę przejdzie mu nawet myśl, że Grażynka romansuje ze swoim pracodawcą! Aby sprawdzić wierność ukochanej, postanowi ją śledzić.

Czy obawy Lubicza się sprawdzą?

- Grażynka ani myśli zdradzać męża! - wyjaśnia aktorka.

- Po prostu szczerze przejmuje się losem śmiertelnie chorej Lidii. Myślę, że czas, który spędza w domu profesora, zaowocuje zawiązaniem się przyjaźni między nią a starszym małżeństwem.

W najbliższym czasie Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie zamierza występować nigdzie poza "Klanem".

- Mam dużą rodzinę, a ponadto staram się utrzymać harmonię w życiu prywatnym i zawodowym - zapewnia aktorka.

- Nie chciałabym popełniać takich błędów jak moja serialowa bohaterka, dlatego nie zaniedbuję najbliższych. W kwestiach pracy o wiele większe pole do popisu ma mój prywatny mąż Paweł. Ale ja nie narzekam. Jest mi dobrze w tym miejscu, w którym się znajduję.

No i Grażynka ani myśli zdradzać Ryśka. A może powinna go zdradzić już dawno? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? ZAPRASZAMY NA FORUM>>>

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Małgorzata Ostrowska-Królikowska | Piotr Cyrwus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje