Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8958
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy Elżbieta wda się w romans?

Do obsady "Klanu" dołączył Piotr Pilitowski, czyli niezapomniany Ksawery Kraiński z serialu "Pensjonat pod Różą". Sprawdź, kogo zagra!

Po wielkim sukcesie "Pensjonatu pod Różą", gdzie Piotr Pilitowski zagrał główną rolę u boku Magdaleny Walach, lubiany przez widzów aktor rzadko pokazywał się na małym ekranie. Można go było oglądać jedynie w niewielkich epizodach, m.in. w "Na Wspólnej", "Plebanii" i "Majce".

Reklama

Teraz to się zmieni, bo dostał rolę w przeżywającym swoją drugą młodość "Klanie".

Zdradzamy, że 44-letni Piotr Pilitowski zagra Eugeniusza Antoniaka, który w nowych odcinkach telenoweli stanie się bliskim znajomym Elżbiety Chojnickiej (Barbara Bursztynowicz). Jak łatwo się domyślić, nie spodoba się to jej wiarołomnemu mężowi Jerzemu (Andrzej Grabarczyk).

Wkrótce Ela zacznie regularnie biegać. I właśnie w czasie jednego z porannych treningów w parku pozna Antoniaka. Następnie on przedstawi Chojnickiej swoją żonę Małgorzatę (w tej roli Edyta Jungowska!), która okaże się instruktorką nurkowania i zaoferuje Eli profesjonalne lekcje pływania.

Pojawienie się przystojnego Eugeniusza w życiu Elżbiety stwarza jej możliwość słodkiej zemsty na Jerzym, który dopuszczał się małżeńskich zdrad.

Czy Chojnicka odpłaci mężowi pięknym za nadobne? Słowem, czy wda się w romans z Antoniakiem? A może scenarzyści chcą, by Elżbieta była kobietą bez skazy?

Chcesz wygrać MP3-kę 4GB i zestaw seriali na DVD? Weź udział w forumowym konkursie!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama