Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9384
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czesia zakłada przedszkole!

Wraz z przeprowadzką Czesia (Anna Powierza) i Darek (Dariusz Lewandowski) Kurzawscy z "Klanu" rozpoczną nowy rozdział w życiu. Nie obejdzie się jednak bez konfliktów - Czesia wpadnie na pomysł założenia przedszkola, co nie spodoba się jej mężowi.

Po długich miesiącach walki o dom, który Anulka (Zofia Żuchowska), córka Darka, odziedziczyła po tragicznie zmarłej matce, rodzina Kurzawskich w końcu przeprowadzi się do niego.

Reklama

- Dla naszych bohaterów, mieszkających do tej pory na małej powierzchni, taka zmiana otoczenia będzie dużym wydarzeniem - mówi Anna Powierza.

- Ich nowe gniazdko jest przecież przestrzenne i luksusowe. Jego renowacją - jak wiadomo - zajął się wujek Ryszard Lubicz (Piotr Cyrwus), znany w rodzinie jako złota rączka. Dzięki jego pracy dom Kurzawskich stanie się gotowy do zamieszkania.

Ogromna przestrzeń spowoduje, że Czesia postanowi ją zagospodarować w szczególny sposób. Wpadnie na pomysł, aby założyć w domu rodzinne przedszkole.

- Darek będzie sceptycznie nastawiony do pomysłu żony - podkreśla Dariusz Lewandowski.

- Zna ją doskonale i wie, że bardzo szybko zapala się do działania, ale bywa, że nie przewiduje konsekwencji pewnych swoich poczynań. Mój bohater będzie zdania, że przedszkole okaże się kompletną klapą, dlatego nie warto inwestować w nie pieniędzy i energii. Z tego powodu między małżonkami będzie dochodziło do potyczek słownych - na razie sympatycznych, ale czy ostatecznie nie pójdzie na noże?

Czesia nie będzie dawała za wygraną. Zbierze szczegółowe informacje dotyczące założenia przedszkola.

- Okaże się, że wcale nie jest to takie trudne - tłumaczy Anna Powierza.

- Wystarczy postarać się o odpowiednie pozwolenia. Co ciekawe, wątek z założeniem przedszkola został wymyślony przy współpracy z Ministerstwem Oświaty. Ma na celu propagowanie zakładania takich placówek, na które w naszym kraju jest olbrzymie zapotrzebowanie.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje