Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10324
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czekoladowe życie

Jakub Świderski, czyli Norbert Piątkowski z "Klanu", uwielbia słodycze. Żartuje, że ciężko by mu było żyć bez czekolady, która dodaje energii i uwalnia hormon szczęścia.

Kuba odwiedził w sobotę pierwszy w Polsce Festiwal Czekolady, Kawy i Herbaty. Razem z narzeczoną, Agnieszką Przestrzelską, rozkoszowali się smakiem czekolady, zachwycali jej niezwykłym zapachem i zastanawiali, czy rzeczywiście powoduje, że człowiek, który ją zjada, czuje się szczęśliwszy.

Reklama

Patrząc na to, jak dobrze bawili się, jedząc czekoladę, nie można mieć wątpliwości - Kuba i Agnieszka są po prostu szczęśliwi!

Zdradzamy, że ta sympatyczna para przygotowuje się do ślubu, który odbędzie się już najbliższego lata. Ciekawe, czy podczas ich wesela na stołach znajdzie się miejsce dla czekoladowych pyszności...

"Czekoladowe życie" (pod takim hasłem zorganizowany był Festiwal Czekolady, Kawy i Herbaty) przyciągnęło też do warszawskiego Centrum Targowo-Konferencyjnego PRET inne znane z seriali gwiazdy i gwiazdki. Daniel Wieleba, czyli sanitariusz z "Na dobre i na złe", zajadał się czekoladą w towarzystwie Oli Mikołajczak, a Artur Chamski, czyli Kamil Stefański z "Fali zbrodni", delektował się słodkościami w samotności. Na festiwalu pojawiły się też dwie młodziutkie studentki Akademii Teatralnej: Aleksandra Długosz i Marta Sroka, które dopiero stoją u progu wielkich karier. O obu dziewczynach z pewnością usłyszymy już niebawem przy okazji ich pierwszych serialowych wcieleń.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje