Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Cudowny weekend w Sopocie

Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", spędziła miniony weekend w Sopocie. Skorzystała z zaproszenia, jakie dostała od organizatorów festiwalu TOPtrendy 2012 i wieczory spędzała na widowni Hali Ergo Arena, gdzie odbywały się festiwalowe koncerty. W ciągu dnia natomiast spotkać ją można było na sopockim molo lub na plaży.

Edyta Herbuś uwielbia festiwale piosenki. Co prawda sama po występach w show "Jak oni śpiewają" postanowiła, że nie będzie więcej próbowała śpiewać, ale to wcale nie przeszkadza jej być wielką fanką przebojów wykonywanych przez innych. Edyta przyznaje, że zna większość polskich piosenek i często nuci je, gdy nikogo nie ma w pobliżu.

Reklama


- Moja przygoda ze śpiewaniem zakończyła się razem z programem "Jak oni śpiewają". Choć przez chwilę chciałam ją kontynuować, to jednak doszłam do wniosku, że mam już mnóstwo wspaniałych pasji, które wypełniają moje życie i kolejna nie jest mi potrzebna do szczęścia - żartuje.


Edyta chętnie jednak korzysta z zaproszeń na różnego rodzaju festiwale piosenki. Sopot TOPtrendy Festiwal jest jej szczególnie bliski - dwa lata temu prowadziła go razem z Krzysztofem Ibiszem i Kasią Cichopek. W tym roku gwiazda "Klanu" nie musiała uczestniczyć w próbach, bo do Sopotu przyjechała jako gość.


- Świetnie się bawiłam na wszystkich koncertach, a przy okazji odpoczęłam nad morzem, spotkałam się ze znajomymi. Bardzo lubię przyjeżdżać to Sopotu, bo to magiczne miasto. Spędziłam tu znowu cudowny weekend!  - powiedziała po zakończeniu festiwalu.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | Klan | TOPtrendy | gwiazdy | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje