Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9426
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Córka Arkadiusza wróci do zdrowia?

Wkrótce Arkadiusz (Daniel Olbrychski) pochwali się Grażynce (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), że jego córka Julia (Katarzyna Ucherska) poruszyła się i uśmiechnęła do niego! A on dzięki niej odzyska wenę twórczą!

W najnowszych odcinkach "Klanu" Arkadiusz Nowik będzie spędzał sporo czasu w towarzystwie swoich dzieci. Z synem Korbasem (Marcin Kołaczkowski) spotka się na próbie jego zespołu. Nastąpi to w 2423. odcinku (emisja we wtorek 2 kwietnia). Młody muzyk wyjawi, że planuje nagrać symfoniczne wersje swoich najlepszych hitów i poprosi go o wykonanie instrumentacji. Arkadiusz uzna, że to nie jest najlepszy pomysł, ale nie odmówi. Po powrocie do domu zacznie komponować, lecz sam uzna, że nie bardzo mu to wychodzi.

Reklama

- Syn zaproponował mi współpracę przy nowych aranżacjach utworów, ale waham się, bo obawiam się, że skończyłem się jako kompozytor - pożali się Grażynce Lubicz.

Z kolei w 2424. odcinku "Klanu" (emisja w środę 3 kwietnia) o swoim twórczym kryzysie Arkadiusz opowie bezwładnej córce Julii, siedząc przy jej szpitalnym łóżku. Nagle Nowik dostrzeże cień uśmiechu na twarzy dziewczyny. Odniesie wrażenie, że Julia, która kilka lat wcześniej spadła z konia i zapadła w śpiączkę, poruszyła się. Natychmiast pobiegnie po lekarza i swoją byłą żonę (Grażyna Strachota).

- Od czasu wypadku jeszcze nigdy nie zdarzyło się nic podobnego! - z radością przyzna Nowikowa.

Następnego dnia Arkadiusz pochwali się Grażynce, że jego córka się do niego uśmiechnęła. - Co prawda potem już znowu nie było z nią kontaktu, ale jestem przekonany, że mi się nie zdawało - powie w 2425. odcinku (emisja w czwartek 4 kwietnia).

Gdy Grażynka będzie próbowała ostudzić entuzjazm adoratora, Arkadiusz oznajmi, że jest na sto procent pewny tego, co zobaczył na własne oczy. A synowi oświadczy, że weźmie się za orkiestrację jego utworów.

- Julka dała mi natchnienie - wyjaśni szczęśliwy.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje