Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10234
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co ma w swojej szafie?

Paulina Holtz, czyli Agnieszka Lubicz z "Klanu", przyznaje, że uwielbia chodzić po sklepach i przymierzać ubrania. Nigdy jednak nie ulega ślepo modzie i wybiera dla siebie niebanalne stroje.

- Wybieram ubrania, w których kobieta wygląda interesująco. Nie chcę być śliczną laleczką. Wolę być charakterystyczna, oryginalna i nietuzinkowa - mówi.

Ubrania i buty

Reklama

Paulina Holtz nie przepada za długimi spódnicami, ale lubi spodnie i swetry z powyciąganymi, zakrywającymi dłonie rękawami. Nigdy nie włożyłaby futra, bo jako osoba "ekologiczna" czułaby pewien dyskomfort, gdyby nosiła na sobie skórę zdartą z jakiegoś zwierzęcia. Chętnie i często nosi rękawiczki. Do niedawna nie wyobrażała sobie siebie w butach na wysokich obcasach, ale ostatnio przekonała się do nich.

Biżuteria

Aktorka nie gromadzi biżuterii, nie lubi złota. Woli stare, używane wisiorki czy bransolety, które kupuje na targach staroci. Są oryginalne i piękne. Nie nosi też zegarka - wystarczy, że ma go w samochodzie i w telefonie komórkowym.

Dodatki

Paulina ma mnóstwo torebek i pasków. To jej największa słabość. Najciekawsze z nich wypatrzyła na giełdach staroci i w ciucholandach. Są przeróżne, ale każdy egzemplarz ma swój niepodrabialny styl. Czasami ich największą zaletą jest po prostu starość. Świetnymi dodatkami uzupełniającymi strój są też apaszki i szale. Paulina dobrze się czuje, gdy wie, że wszystkie szczegóły jej ubrania dobrze ze sobą współgrają, pasują do siebie i tworzą interesującą całość.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Paulina Holtz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje