Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9905
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Chojnicki oko w oko z Rutką!

Zyta (Magda Stam) oficjalnie przedstawi mężowi Michałowi (Daniel Zawadzki) Igora Rutkę (Zbigniew Suszyński), czyli swojego szefa i kochanka w jednym! Poznaj szczegóły!

Michał Chojnicki pozna Igora Rutkę w 2169. odcinku "Klanu" (emisja we wtorek 22 listopada). Oczywiście w tym momencie jeszcze nie będzie wiedział, że jego ukochana Zytka nawiązała płomienny romans ze swoim szefem. W przeciwnym razie nie odprowadzałby żony na lotnisko, by oddać ją prosto w ręce kochanka.

Reklama

A tak zgodzi się na jej rzekomy służbowy wyjazd do Rzymu w towarzystwie pracodawcy. Na oczach Rutki wpije się w usta Zyty, by jasno dać rywalowi do zrozumienia, jak on i jego żona się kochają. Ten widok sprawi, że Igor wykrzywi się w ironiczno-pobłażliwym uśmiechu, znamionującym jego poczucie wyższości nad rogatym konkurentem.

- My się właściwie już znamy - zagai Rutka. - Pan kiedyś wziął mnie za taksówkarza i dał 10 zł napiwku.

- Przepraszam, nie wiedziałem wtedy... - odpowie Michał.

- Nie ma za co przepraszać - oceni Igor. - Zachował się pan wtedy bardzo elegancko...

Po wymianie udawanych grzeczności Zytka odleci z kochankiem na schadzkę do Rzymu, a Michał pojedzie do rodziców na Sadybę, gdzie spędzi miło czas w towarzystwie swojej byłej partnerki Kingi (Katarzyna Tlałka).

Zgaduj-zgadula: Czy Michał nawiąże romans z Kingą?

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magda Stam | Zbigniew Suszyński | Daniel Zawadzki | Klan | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje