Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Celebrytki przyłapane na... zakupach!

Gwiazdy uwielbiają zakupy. Wiele z nich korzysta z każdej okazji, by uzupełnić swoją garderobę. Nic więc dziwnego, że w stołecznych centrach handlowych spotkać można mnóstwo znanych z seriali aktorek, które buszują po sklepach w poszukiwaniu atrakcyjnego ciuszka.

Warszawskie galerie handlowe przyciągają jak magnes. Wyprzedaże i promocje powodują, że wpadamy w szał zakupów i polujemy na specjalne okazje. Znane z seriali gwiazdy też z nich korzystają.

Reklama

Ostatnio jedno z centrów przeżyło prawdziwe oblężenie serialowych aktorek. Spotkać w nim można było m.in. Izabelę Trojanowską, czyli Monikę Ross-Nawrot z "Klanu", która najwidoczniej postanowiła znaleźć jakąś oszałamiającą kreację na promocję swojej najnowszej płyty, Annę Samusionek, czyli Kasię z "Przepisu na życie", która niemal każdą wolną chwilę lubi poświęcać na zakupy, oraz Aleksandrę Woźniak, czyli Monikę Pruską z "Linii życia", która uwielbia biegać po sklepach i przymierzać atrakcyjne ubrania i buty.

W zakupowy szał wpadły też Olga Borys, czyli Noemi Wysocka z "Pierwszej miłości", i Grażyna Wolszczak, czyli Barbara Brzozowska z "Na Wspólnej". Dla obu aktorek dobry wygląd jest bardzo ważny. Obie też wiedzą, że - choć nie szata zdobi człowieka - odpowiednio dobrana sukienka lub po prostu dobrze skrojony żakiet mogą sprawić, że kobieta czuje się piękna i elegancka.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie serialowe gwiazdy, które nasz fotoreporter "przyłapał" ostatnio na zakupach w jednej z warszawskich galerii handlowych.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Izabela Trojanowska | Anna Samusionek | Grażyna Wolszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje