Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8940
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bożenka z "Klanu" zaczęła... blogować!

Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", została blogerką! Od niedawna dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami o życiu, pisze o tym, jak spędza wolny czas, co ją pasjonuje i co jej... smakuje.


- Będzie trochę o tańcu, modzie, kosmetykach, gotowaniu, podróżach - tak serialowa Bożenka z "Klanu" mówi o swoim blogu, który zaczęła prowadzić na początku maja.

Reklama

21-letnia Agnieszka Kaczorowska nie kryje, że chce dzielić się z czytelnikami swojego internetowego pamiętnika przede wszystkim tym, co jej samej sprawia radość, ale też tym, co ją denerwuje i skłania do przemyśleń.

- Mam ogromną nadzieję, że Was czymś zainteresuję, zaskoczę... Wierzę, że będziecie tu zaglądać, poznawać mnie i mój świat, w którym jest dużo radości. Pragnę się tą radością z Wami dzielić! - napisała w pierwszym poście na swoim blogu.

Choć na blogu Agnieszki znajduje się na razie niewiele wpisów, wszystkie, które do tej pory zamieściła, udowadniają, że ma talent pisarski i naprawdę wiele do powiedzenia, a przy tym jest niezwykle sympatyczną dziewczyną. Jej przepis na błyskawiczną sałatkę z kozim serem i pomarańczami - co wynika z komentarzy internautów - robi prawdziwą furorę! Recenzji  filmu "Wielki Gatsby", który zrobił na Agnieszce ogromne wrażenie, nie powstydziłby się żaden magazyn poświęcony kinu, a jej relacji z recitalu Anny Dereszowskiej, czyli Magdy Soszyńskiej z "Na dobre i na złe", żaden krytyk...

Z bloga Agnieszki Kaczorowskiej można też wiele dowiedzieć się o... kobietach! Na przykład tego, że zdecydowana większość z nich lepiej od pierwszego w życiu pocałunku pamięta pierwszą parę butów kupioną za własne pieniądze!

Agnieszka Kaczorowska - jedna z najlepszych polskich tancerek - lada moment ubiegać się będzie o indeks warszawskiej Akademii Teatralnej. Na jej blogu z pewnością znajdzie się relacja z egzaminów, ale póki co, Agnieszka prosi swoich fanów, by trzymali za nią kciuki.

- Codziennie uczę się, rozwijam, pracuję, załatwiam sprawy ważne i mniej ważne. Działam! Tak, aby po każdym dniu być o krok bliżej celu. Jak to cel? Ten, wokół którego obecnie wszystko się kręci, to dostać się do szkoły teatralnej - pisze.

Do egzaminów Agnieszka przystąpi już za 3 tygodnie...

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje