Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10318
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bożenka z "Klanu" uczy tańczyć... Anetę Zając!

Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", została nauczycielką tańca! Młodziutka aktorka i wielokrotnie nagradzana na turniejach tancerka podjęła się współpracy z twórcami spektaklu "Ósmy cud świata", którego premiera zapowiadana jest na 21 marca w stołecznym Teatrze Palladium. Przygotowuje do scen tanecznych... Anetę Zając, czyli Marysię Radosz z "Pierwszej miłości", grającej w sztuce reżyserowanej przez Macieja Wilewskiego jedną z głównych ról.


Reklama

Jeszcze dwa miesiące temu taniec niewiele znaczył w życiu Anety Zając. Dziś serialowa Marysia Radosz z "Pierwszej miłości" spędza na parkiecie po kilka godzin dziennie! Pod okiem Stefano Terrazzino przygotowuje się do występów w 14. edycji "Tańca z gwiazdami", a w towarzystwie Agnieszki Kaczorowskiej - do premiery sztuki "Ósmy cud świata", w którym zagra na zmianę z Agnieszką Wielgosz, czyli prokurator Elżbietą Chlebowską z "Ojca Mateusza".

"Ósmy cud świata" to przezabawna komedia opowiadająca historię dwojga ludzi od momentu ich poznania się i początków szaleńczej miłości, poprzez małżeństwo, aż po rozwód. W życiu obojga - jak się okaże - bardzo ważną rolę odegra... taniec.

Aby jak najlepiej wypaść na scenie, Aneta Zając intensywnie trenuje kroki tanga i walca. Wskazówki Agnieszki Kaczorowskiej, która wielokrotnie zdobywała najwyższe laury na krajowych i międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego, są dla Anety wprost bezcenne. Podobnie jak rady Stefano Terrazzino, w ramionach którego aktorka wirować będzie na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

- Na razie radzę sobie ze wszystkim, ale zaczynam odczuwać ból mięśni - zwierzyła się Aneta jednemu z pism.

Dowiedzieliśmy się, że ucząca Anetę tanecznych kroków Agnieszka Kaczorowska, doskonale sprawdza się w roli nauczycielki i trenerki. Obie panie zdążyły się już ze sobą zaprzyjaźnić, a wspólna praca - której efekty będziemy mogli podziwiać już od 21 marca - sprawia im ogromną przyjemność.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Agnieszka Kaczorowska | Aneta Zając

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje