Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8765
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bożenka wraca do szkoły tańca!

Agnieszka Kaczorowska ma już za sobą wszystkie egzaminy maturalne, więc po kilkumiesięcznej przerwie wróciła na plan "Klanu". Razem z nią serialowa Marta, czyli Edyta Herbuś.

Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska w styczniu br. poprosiła producentów sagi rodu Lubiczów o urlop na przygotowanie się do egzaminu dojrzałości. Scenarzyści wymyślili, że grana przez nią Bożenka przeżyje wypadek w tańcu, a potem wyjedzie na rekonwalescencję.

Reklama

Zdradzamy, że w 2109. odcinku "Klanu" (emisja we wtorek 7 czerwca) Bożenka oświadczy przy śniadaniu Rysiowi (Piotr Cyrwus) i Grażynie (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), że od września wraca na treningi w szkole tańca. Bez względu na to, czy im się to podoba, czy też nie. Tylko Marcie, swojej instruktorce tańca, przyzna się, że ma wyrzuty sumienia wobec rodziców, bo czuje, że sprawiła im przykrość.

Bożenka potwierdzi Marcie swój udział w lipcowych warsztatach tanecznych na Mazurach i w jej spektaklu. Na wieść o tym Grażynka będzie załamana. Najzwyczajniej w świecie obawia się o zdrowie córki. Mało tego: nabierze podejrzeń, że straciła kontakt z Bożenką.

Czy Lubiczowie pogodzą si z faktem, że taniec jest dla Bożenki najważniejszy na świecie? Czy pozwolą kontynuować jej treningi?

Zobaczcie także inne zdjęcia z serialu "Klan"!

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Agnieszka Kaczorowska | Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje