Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10239
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bolek zaginie bez śladu!

Heniutka (Małgorzata Sadowska) zaalarmuje cały klan Lubiczów, że jej mąż Bolek (Krzysztof Janczar) przepadł gdzieś i nie daje znaku życia...

Zdradzamy, że w 2315. odcinku "Klanu" (emisja w czwartek 6 września) Heniutka i Bolek przyjadą do Warszawy na kongres drobiarzy. Kazuń pójdzie sam na bankiet i przepadnie bez wieści. Zgodnie z podejrzeniami żony, zbyt dużo wypije i obudzi się w pokoju hotelowym u kolegi. A ten kolega namówi go, by jeszcze nie wracał pod skrzydła opiekuńczej Heniutki, ale poszedł z nim na kolację biznesową. Bolek oczywiście zgodzi się na to.

Reklama

W tym czasie Henia będzie szukać zaginionego męża.

- Bolek powinien unikać alkoholu, bo ma z tym problem... - obwieści Krystynie i Pawłowi Lubiczom (Agnieszka Kotulanka i Tomasz Stockinger).

Z każdą godziną Kazuniowej do głowy przychodzić będą coraz czarniejsze myśli. Nabierze przekonania, że Bolek ją zdradził i na pewno wyjechał z jakąś inną kobietą. W końcu Kazuń zadzwoni do niej.

- Nie bardzo wiem, gdzie jestem i jak się tu znalazłem, ale to chyba pokój w niemieckim hotelu - przyzna.

Nic więc dziwnego, że po swoim wyskoku Bolek będzie obawiał się spotkania z Heniutką. Czy żona wpuści go w ogóle do domu? Tymczasem odbierze telefon od człowieka, z którym pojechał do Berlina. Dowie się z niego, że w pijackim amoku zrobił interes życia.  Podpisał intratny kontrakt na dostawę drobiu do Niemiec!

Czy to jednak wystarczy, by Bolek mógł wrócić na łono rodziny?


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje