Klan

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 13187
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bolek wpadnie w sidła Marty!

Instruktorka Marta (Edyta Herbuś) zrobi na Bolku (Krzysztof Janczar) piorunujące wrażenie. Czy hodowca drobiu odbije dziewczynę swojemu synowi Miłoszowi (Konrad Darocha)?

Zdradzamy, że w 2174. odcinku "Klanu" (emisja we wtorek 29 listopada) Miłosz zaprosi ojca do szkoły tańca. Gdy wejdą do sali ćwiczeń, Marta akurat będzie w ferworze tańca. Bolek oniemieje z zachwytu. Miłosz dwukrotnie zapyta go o wrażenie.

- Wrażenie? - odpowie Bolek. - Jak ta kobieta się rusza! Synu, za byle kogo to ty się nie złapałeś! Co za temperament! Co za figura! Mój gust! Moje geny!

Absolutnie oczarowany Martą Kazuń obieca jej pomoc w znalezieniu sponsora dla przygotowywanego przez nią spektaklu. A sam pomyśli o... Igorze Rutce (Zbigniew Suszyński). Wpadnie na pomysł, by wzbogacić przedstawienie o elementy nawiązujące do futbolu i zrobić premierę w Turku na otwarcie Euro.

Reklama

- Na pewno uda się dostać jakieś dotacje z Unii ... - powie Bolek do Rutki. - Oczywiście pod warunkiem, że ktoś napisze dobre pismo przewodnie. Najlepszy byłby do tego Feliks (Jan Piechociński).

Ciekawe, jak skończy się szukanie sponsora dla Marty?

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Klan | Krzysztof Janczar | Konrad Darocha | Edyta Herbuś | seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy