Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9884
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będzie jurorką?

Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", najprawdopodobniej już we wrześniu zastąpi Sonię Bohosiewicz, czyli Aidę Misztal z "Aidy", w fotelu jurorskim w programie "Bitwa na głosy".

Podobno na castingach do sztandarowego programu rozrywkowego telewizyjnej Dwójki Edyta Herbuś nie miała sobie równych i pokonała wszystkie inne panie starające się o miejsce w fotelu jurorskim zwolnione przez Sonię Bohosiewicz! Edyta na razie nie potwierdza oficjalnie tej informacji, ale jest niemal pewne, że to właśnie ona będzie oceniała występy chórów wybranych przez wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Reklama

Bycie jurorką byłoby dla Edyty Herbuś zupełnie nowym wyzwaniem. Dotąd dała się poznać jako świetna tancerka i utalentowana aktorka, próbowała też swoich sił wokalnych w show "Jak oni śpiewają?", prowadziła Festiwal Top-Trendy w Sopocie oraz programy "W rytmie MTV" i  "Przebojowe dzieci", występowała na scenie Opery Narodowej w spektaklach reżyserowanych przez jej życiowego partnera Mariusza Trelińskiego.

- Lubię wyzwania. Cieszę się, że miałam już okazję sprawdzić się w kilku dziedzinach. Kiedy kilka lat temu przyjechałam do Warszawy, chciałam tylko tańczyć. Szybko okazało się, że mam tu możliwość rozwijania się w wielu kierunkach, więc chętnie z tego korzystałam - mówiła niedawno Edyta.

Wszystko wskazuje na to, że we wrześniu Edyta Herbuś będzie mogła dołączyć do swojego CV kolejne doświadczenie zawodowe. Jej udział w programie "Bitwa na głosy" jest już ponoć przesądzony.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | Klan | Sonia Bohosiewicz | Aida | Bitwa na Głosy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje