Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8937
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barbara i Piotr wynajmą detektywa!

Po powrocie z Meksyku Barbara (Aldona Orman) będzie zrozpaczona. Nie udało jej się odzyskać syna Pedra (Antoni Sokólski), którego przetrzymuje rodzina jego taty. Piotr (Jacek Borkowski) wezwie na pomoc detektywa. Poznaj szczegóły!

Zdradzamy, że Barbara wróci z Meksyku w 2450. odcinku "Klanu" (emisja w środę 22 maja). Już na lotnisku opowie Rafalskiemu, że nic nie udało jej się załatwić i nawet nie widziała się z Pedrem. Rodzina jego ojca, która jest tam powszechnie szanowana i bardzo wpływowa, decyduje o wszystkim i chce zatrzymać chłopca przy sobie.

Reklama

- Postawili mi warunki - wyzna zalana łzami Milecka. - Albo tam zostaję z nimi i wtedy jestem z dzieckiem, zajmuję się nim, mam z nim kontakt i nawet pensję mi za to będą płacili! Wyobrażasz sobie?! Albo wyjeżdżam, ale bez Pedra... Jaka ja byłam głupia? Dlaczego im zaufałam? Dlaczego go tam zawiozłam?

- Znajdziemy jakieś rozwiązanie... - pocieszy ją Piotr.

- Dlatego tu przyjechałam. Żeby szukać pomocy, zorganizować się jakoś...

W tych okolicznościach Rafalski zaprosi na spotkanie detektywa Bogdana Sawickiego (Marcin Troński).

- Jeśli jest pan w stanie pomóc odzyskać mi syna, ma pan u mnie carte blanche... - usłyszy detektyw z ust Mileckiej.

- Rozumiem, że jest pani zdeterminowana, ale...

- To chyba oczywiste! - Barbara wpadnie Sawickiemu w słowo. - Chodzi przecież o moje dziecko. Pokryję wszelkie koszty. Nie może mi pan pomóc?

- Jeśli chce pani odzyskać syna, bez wieloletnich i niepewnych procesów, to wprawdzie ja bym tego nie polecał, ale czasem człowiek nie ma wyboru i musi sięgnąć po oręż  przeciwnika...

- To znaczy?

- To znaczy uciec się do przemocy. Oni przetrzymują Pedra, wbrew pani woli. To wbrew ich woli trzeba spróbować go od nich zabrać.

- Porwanie?

- Można to tak nazwać. Ale to pani musi  wyjechać z synem z kraju. Każdej postronnej osobie będzie trudniej.

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Aldona Orman | Jacek Borkowski | Marcin Troński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje