Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barbara Bursztynowicz dementuje: Nie odchodzę z "Klanu"!

Wbrew doniesieniom niektórych mediów Barbara Bursztynowicz, czyli serialowa Elżbieta Chojnicka z "Klanu", wcale nie opuszcza sagi rodu Lubiczów! Mamy dementi gwiazdy!

- To plotka wyssana z palca - komentuje Barbara Bursztynowicz. - Nie mam najmniejszego zamiaru żegnać się z serialem, z którym jestem związana od 15 lat! Co więcej: liczę na to, że "Klan" czeka teraz druga młodość. Znam już scenariusze powakacyjnych odcinków i mogę zdradzić, że przed moją bohaterką Elżbietą Chojnicką wiele ekscytujących perypetii.

Reklama

Nasi scenarzyści jak zwykle stanęli na wysokości zadania i potrafili mnie zaskoczyć. Dodam, że nigdy - naprawdę ani razu! - nie myślałam o rozstaniu z moją bohaterką! Elżbieta czasem mnie denerwuje i drażni, bywa, że nie rozumiem jej postępowania, ale zżyłam się z nią i bardzo polubiłam!

Do tego bardzo dobrze układa mi się współpraca z całą ekipą realizującą serial, a z Andrzejem Grabarczykiem, który gra mojego męża Jerzego, rozumiem się bez słów. Poza tym na każdym kroku czuję sympatię widowni w stosunku do mnie i mojej postaci. Dlaczego więc miałabym rezygnować z roli? To kompletny absurd!

Skąd w takim razie wzięły się plotki o odejściu gwiazdy?

- W jednym z wywiadów powiedziałam, że wybieram się na urlop - przypuszcza Barbara Bursztynowicz. - Może stąd? Prawda jest taka, że cała ekipa "Klanu" ma teraz dwa miesiące wakacji. Wszyscy wracamy na plan pod koniec lipca. Wypoczęci i złaknieni nowych wyzwań. A media mają teraz sezon ogórkowy, więc szukają sensacji tam, gdzie ich nie ma.

Premierowe odcinki "Klanu" będzie można zobaczyć na antenie TVP 1 już we wrześniu.


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Barbara Bursztynowicz | seriale | Andrzej Grabarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje