Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9242
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Surmacz przez lupę

- Mam taką lupę, przez którą uważnie przyglądam się swojej postaci - powiada aktorka Joanna Żółkowska, czyli serialowa Anna Surmacz-Koziełło z "Klanu". - Nie czuję i nie chcę czuć do niej sympatii czy antypatii.


Popularna aktorka nie chce zaprzyjaźniać się ze swoimi bohaterkami. Nie zastanawia się, czy je lubi, czy też nie.  I nie obchodzi ją również, czy grana przez nią postać spodoba się widzom. Do każdej roli podchodzi na zimno i trochę okrutnie.

Reklama

- W stosunku do siebie i swoich bohaterek jestem wyrachowana - twierdzi Joanna Żółkowska.

- W momencie, kiedy powstawała postać Anny Surmacz z "Klanu", bardzo mi się podobała - wyznała Joanna Żółkowska w jednym z wywiadów.

- Dlaczego? Bo była wyraźnie, komediowo pisana. Później, w kolejnych odcinkach, kiedy zmieniali się autorzy scenariusza, ona także się zmieniała. Teraz można nawet powiedzieć, że scenarzyści piszą pode mnie. W tej chwili ta postać jest znacznie mniej komediowa i w karykaturalnym wyolbrzymieniu posiada wiele moich cech prywatnych: emocjonalność, pewien rodzaj naiwności, czasami bezrozumnej dobroci, a jednocześnie egocentryzmu i dominacji. Anna Surmacz oczywiście jest trochę wypreparowana.  Nie jestem do końca taka jak ona, ale też można mnie tak postrzegać - mówi aktorka.


Dowiedz się więcej na temat: Joanna Żółkowska | seriale | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje