Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8934
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Powierza w SPA!

Kobiety uwielbiają pięknie wyglądać, pięknie pachnieć i czuć się... pięknymi! Nic więc dziwnego, że gwiazdy i celebrytki bardzo chętnie przyjmują zaproszenia od właścicieli różnego rodzaju salonów kosmetycznych i odwiedzają je z ochotą. Trzy aktorki spotkaliśmy w środę w jednym z warszawskich spa.

Anna Powierza, czyli Czesia Kot-Kurzawska z "Klanu", Andżelika Piechowiak, czyli Mirka Kwiatkowska z "M jak miłość", i Aldona Orman, czyli Marta z "Przeznaczenia", były w środę gośćmi renomowanego Instytutu Zdrowia i Urody Feniks w Warszawie.

Reklama

Pobyt w spa to oderwanie się od codzienności, możliwość wyciszenia, relaksu i odpoczynku - stwierdziły jednogłośnie wszystkie trzy gwiazdy na zakończenie wizyty w instytucie.

Ania Powierza nie kryła, że po godzinie spędzonej w spa czuje się bardzo wypoczęta i zadowolona.

Zabiegi pielęgnacyjne zawsze dodają jej energii i wprawiają w doskonały nastrój.

Także Andżelika Piechowiak lubi relaksować się w spa. Aktorka zdaje sobie sprawę, że perfekcyjny wygląd jest jej wielkim atutem, więc nic dziwnego, że od czasu do czasu pozwala sobie na wizyty w salonach kosmetycznych.

Z kolei Aldona Orman przyznaje, że niektóre zabiegi kosmetyczne pozwalają jej ciągle czuć się młodą i piękną. Aktorka, którą wkrótce zobaczymy w jednym z najpopularniejszych polskich seriali, po urodzeniu córki błyskawicznie wróciła do formy. Wystarczyło kilka wizyt w spa, by odzyskała swoją nienaganną figurę.

"Odmienimy twoje ciało... Odmienimy twoją duszę." brzmi hasło odwiedzonego w środę przez trzy aktorki salonu. Wszystkie trzy panie przyznały, że po wizycie w spa naprawdę czują się... odmienione!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje