Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8958
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aldona Orman ma dość kłamstw na swój temat!

Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu", postanowiła z całych sił walczyć z plotkarzami, którzy rozpowszechniają nieprawdziwe informacje o jej... wyglądzie. - Mam dość kłamstw na mój temat i nie zgadzam się na naruszanie moich dóbr osobistych - mówi aktorka.


- Nie można oczerniać ludzi na podstawie jednego nieudanego zdjęcia! Każdy z nas ma lepsze i gorsze fotografie, ale publikowanie tych najgorszych i opatrywanie ich zgryźliwymi i bardzo krzywdzącymi komentarzami to po prostu manipulacja! Podjęłam walkę z portalami, które insynuują, że wielokrotnie poddałam się operacjom plastycznym - mówi Aldona Orman.

Reklama

- Nigdy nie miałam żadnej operacji plastycznej. Zdecydowałam się wystąpić na drogę prawną przeciwko portalowi, który od pewnego czasu uparcie wmawia swoim czytelnikom, że jestem ofiarą chirurgów  - dodaje aktorka.

Aldona Orman zapewnia w rozmowie z nami, że nie chodzi jej o wszczynanie awantur i domaganie się odszkodowania. Chce tylko, by usunięto szkalujące ją posty i zaprzestano pisania o niej w kontekstach, które ją krzywdzą i godzą w jej dobre imię.

- Nie zgadzam się na pisanie kłamstw na mój temat! Tabloidy i portale plotkarskie publikujące nieprawdziwe historie o osobach publicznych czują się bezkarne! Zdecydowałam się zareagować! Prawnik wystosował w moim imieniu pismo do jednego z portali, a jeśli to nie pomoże, podejmę kolejne kroki prawne - mówi Aldona Orman.

Serialowa Barbara Milecka z "Klanu" powiedziała kiedyś w wywiadzie, że ludzie często nie zdają sobie sprawy, jak łatwo można zranić drugiego człowieka.

- Jest mi bardzo przykro, gdy słyszę o sobie wyssane z palca plotki. Nie spodziewałam się, że aż taką cenę przyjdzie mi płacić za realizację marzeń. Aktorstwo jest fascynującym zawodem, ale oprócz satysfakcji daje też sporo gorzkich pigułek - stwierdziła.

Dowiedz się więcej na temat: Aldona Orman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje