Reklama

Kierunek: Noc

Ocena
serialu
6,5
Niezły
Ocen: 6
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kierunek: Noc": Borys Szyc zapowiada, że powstanie drugi sezon serialu

Netflix potwierdził to, czego spodziewali się wszyscy. Zakończenie pierwszego sezonu belgijskiego serialu "Kierunek: Noc" było tak jednoznaczne, że widzowie byli święcie przekonani, iż ciąg dalszy nastąpi. I tak w rzeczywistości będzie. Drugi sezon serialu zainspirowanego książką "Starość Aksolotla" Jacka Dukaja powstanie.

Razem z informacją dotyczącą realizacji drugiego sezonu serialu "Kierunek: Noc" opublikowano też jego zapowiedź. Zobaczyć w niej można aktorów, którzy wystąpili w pierwszym sezonie, w tym Ksawerego Szlenkera, który wciela się w postać Jakuba Kieślowskiego. Jest i Borys Szyc, który ogłasza: "Kierunek: Noc" został przedłużony o drugi sezon!".

Reklama

Szyc pojawił się na chwilę w finałowym odcinku pierwszego sezonu. "Ponoć chcielibyście odpocząć. Tu nie wypoczniecie. Wasz pilot mówił, że od tygodnia uciekacie. Rozwiążemy ten problem" - oznajmia bohaterom grana przez niego postać, polski dowódca bunkra mieszczącego się w Bułgarii.

Problem, o którym wspomina bohater grany przez Szyca jest nie byle jaki. Oto na skutek tajemniczej katastrofy promienie słońca stają się zabójcze dla ludzi. Pasażerowie nocnego lotu, który startuje z Brukseli, odlatują w kierunku zachodu, by w mroku szukać ratunku. Pochodzący z różnych środowisk i mówiący różnymi językami, muszą za wszelką cenę chronić się przed słońcem. Jest to o tyle utrudnione, że ratunku nie dają żadne pomieszczenia, podziemia czy piwnice.

"Jesteśmy zachwyceni światowym odbiorem produkcji +Kierunek: Noc+. Z ogromną radością dzielę się więc informacją, że stworzymy drugi sezon serialu. Czymś niesamowitym było zobaczyć, jak widzowie na całym świecie zżyli się z międzynarodową załogą pasażerów lotu BE Airways 21. Nie możemy się doczekać opowiedzenia dalszych losów naszych bohaterów" - powiedział twórca serialu, Jason George.

Nie podano jeszcze, kiedy drugi sezon serialu "Kierunek: Noc" będzie można zobaczyć na Netfliksie.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje