Reklama

Kidding

Kidding

Ocena
serialu
3,3
Słaby
Ocen: 4
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kidding": Jim Carrey na małym ekranie [data premiery, zdjęcia]

"Kidding" to nowy, wspólny projekt Jima Carreya oraz Michela Gondryego ("Zakochany bez pamięci").

Głównym bohaterem serialu jest Jeff, znany jako Pan Pickles (Jim Carrey). To legendarny prezenter dziecięcych programów telewizyjnych.

Reklama

Mężczyzna jest wzorem mądrości i dobroci życiowej zarówno dla najmłodszych widzów, tych o dopiero kształtujących się umysłach, jak i ich rodziców, którzy wychowali się na jego programach.

Kiedy sytuacja rodzinna Jeffa zaczyna się mocno komplikować, bohater przekonuje się, że w sytuacji kryzysowej, która go coraz bardziej przerasta, wskazówek postępowania nie znajdzie w bajkach i przypowieściach. 

Z czasem Jeff zaczyna buntować się przeciw regułom ustalonym przez producenta wykonawczego, Seba (Frank Langella), w prowadzonym przez niego programie.

Ten obawia się, że stan psychiczny telewizyjnej gwiazdy nieodwracalnie może zniszczyć markę, jaką razem stworzyli, w związku z czym dyskretnie zaczyna przygotowywać się do wymiany prowadzącego.

W tym samym czasie Deidre (Catherine Keener), która kieruje działem lalkarskim, boryka się z własnymi prywatnymi i zawodowymi problemami.

Pierwszy odcinek serialu "Kidding" dostępny jest w HBO GO już od 31 sierpnia. Premiera kolejnego została wyznaczona na 9 września. Emisję w HBO wyznaczono na 8 października.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje